To są kluczowe postacie w “¿Quién mató a Sara?”


Premiera serialu Netrflix odbyła się dzisiaj, 24 marca


„Kto zabił Sarę?”  to meksykański thriller i trzymającej w napięciu akcji, gdzie kilkanaście lat temu zmarła na pełnym morzu nastolatka, za co jej brat został oskarżony o morderstwo. Jednak on jej nie zabił, a po wyjściu z więzienia będzie szukał winnego lub winnych.

Poznaj kluczowe postacie w tej 10-odcinkowej historii.

„Alex Guzmán” (Manolo Cardona)

Jest bratem „Sary”, został zmanipulowany przez rodzinę „Lazcano”, by obwiniać się za śmierć swojej siostry. Po wyjściu z więzienia będzie dochodził sprawiedliwości i szukał osobę odpowiedzialnej lub osoby zamieszane w zabójstwo swojej siostry.

„Rodolfo Lazcano” (Alejandro Nones)

Był chłopakiem „Sary” i najlepszym przyjacielem „Alexa”, początkowo wydaje się być mordercą dziewczyny, ale wszystko wskazuje na to, że tajemnic do ujawnienia jest więcej. Od tamtej pory żyje w mękach.

„José María Lazcano” (Eugenio Siller)

Jest bratem „Rodolfo” i „Elisy”, był też obecny przy śmierci „Sary”, w tamtych latach pociągał go „Alex”, teraz jest żonaty z „Lorenzo” (Luis Roberto Guzmán), oboje chcą być rodzicami.

„Elisa Lazcano” (Carolina Miranda)

Jest najmłodszą z „Lazcano”, nie wydaje się być zamieszana w morderstwo „Sary”, ponieważ gdy zmarła była mała. Jednak ona zacznie mieć romantyczny związek z „Alexem”, podczas gdy ten będzie szukał zemsty.

„César Lazcano” (Ginés García Millán)

Jest głową rodziny „Lazcano”, skorumpowany, macho i pozbawiony skrupułów człowiek, który zrobi wszystko, aby ukryć sekrety swojej rodziny. To on wysłał „Alexa Guzmána” do więzienia.

„Mariana Lazcano” (Claudia Ramírez)

Jest matką tego rodu, konserwatywną, kontrolującą kobietą, która jednocześnie biczuje się za poczucie winy, co publiczność odkryje.

„Lorenzo” (Luis Roberto Guzmán)

Jest sentymentalnym partnerem „José María” (Sillera), będzie konfrontował się z ojcem, bo nie aprobuje związku homoproduktowego, chce zachować pozory. Jednak interesy „Lorenza” sięgają dalej.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *