Stephanie Valenzuela odrzuca zgodę na uwolnienie Eleazara „N”


Stephanie będzie kontynuować proces prawny, który wytoczyła swojemu byłemu partnerowi Eleazarowi Gómezowi za to, że ją pobił


będzie kontynuować proces prawny, który wytoczyła swojemu byłemu partnerowi, Eleazarowi Gómezowi , po odrzuceniu umowy z prawnikami aktora. oskarżyła go o pobicie i próbę uduszenia.

Valenzuela potwierdziła w oświadczeniu, że obrona Eleazara „N” szukała „oferty”, która się nie powiodła : ”(Valenzuela) jasno dała do zrozumienia, że ​​będzie kontynuowała proces prawny, podkreślając, że„ będzie przestrzegała ostatecznej decyzji podjętej przez sędziego prowadzącego sprawę. W ten sposób zamknie to wydarzenie, zmieni tę stronę swojego życia i bardziej skoncentruje na swojej muzycznej karierze ”- powiedziała jej agencja.

26 lutego odbyła się rozprawa sądowa z udziałem modelki i przedstawicieli prawnych Eleazara Gómeza. Po wyjściu prawnik Eleazara powiedział programowi „Ventaneando”, że czeka na „kwantyfikację” szkód, aby spróbować zawrzeć umowę, z którą Gómez będzie wolny za 15 dni.

„Przedstawiliśmy ekspertyzę dotyczącą kwantyfikacji szkód, która została przedstawiona pani Stephanie. Obiecała, że ​​w następnym tygodniu przedstawi swoją i osiągnie porozumienie naprawcze” – wyjaśnił adwokat Irving Torres.

W wyjaśniającym dokumencie, który Valenzuela rozesłała dwa dni później, wyjaśniła, że ​​jej celem jest „dalsze przemawianie w imieniu kobiet w Ameryce Łacińskiej, zachęcając je, aby nie milczały i nie potępiały wszelkich nadużyć ze strony swoich partnerów w teraźniejszości lub przeszłości. ”.

Wraz z procesem sądowym, w wyniku którego Gómez trafia do więzienia północnego w Meksyku, piosenkarka ma zamiar wydać singiel muzyczny, w którym, jak powiedziała, planuje uchwycić „swoje uczucia i moment, w którym żyła we własnym ciele”.

Udostępnij
Sprawdź także  Andor: nowe zdjęcie i szczegóły długo oczekiwanej serii Star Wars z Diego Luna

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź