SOS, Me estoy enamorando – Poznaj obsadę nowej telenoweli Televisy


Iran Castillo i Daniel Arenas będą bohaterami SOS, Me estoy enamorando, nowej telenoweli Lucero Suárez dla Televisa


Niedawno firma produkcyjna ujawniła imiona gwiazd, które będą częścią ich nowego dramatu. 

Ta propozycja będzie remake’em argentyńskiego hitu El sodero de mi vida, wydanego w 2001 roku i wyprodukowanego przez Pol-ka Producciones.

Kto jest kim w SOS, Me estoy enamorando

Daniel Arenas to Alberto Muñoz

Po zagraniu Dr. Davida Paredesa w Médicos, línea de vida, aktor wraca do Televisy. Z tej okazji Arenas będzie bohaterem telenoweli 'SOS…', gdzie zagra Alberto Muñoza, miłego, atrakcyjnego i zatwardziałego samotnego mężczyzny, który daje z siebie wszystko dla swojej rodziny. 

Irán Castillo to Sofia

Piękna Meksykanka zagra pracowitą, szlachetną kobietę, która jest całkowicie oddana swojemu synowi. 

Należy zauważyć, że przed tym projektem Castillo pojawiła się w telenoweli La mexicana y el güero Nicandro Díaza, gdzie dała życie Gladys Carmonie. 

Ponadto w całej swojej karierze wyróżniał się takimi udanymi produkcjami jak Mujeres Asesinas, Hasta que te saber, Por siempre Joan Sebastian, El Chapo, Decisiones: unos ganan otros pierden, Los secretos de lucía, El derecho de nacer, Que te perdone Dios, Los pecados de Bárbara i Enemigo íntimo 

Rocío de Santiago 

Jej pierwsze projekty telewizyjne to  El privilegio de mandar, La parodia, Simón dice, Doña Flor y sus dos maridos i Te doy la vida

Nuria Bages

Znana aktorka powtarza się w innym projekcie meksykańskiej wytwórni. Pamiętajmy, że Bages brała udział w Te doy la vida / Z miłości do dziecka, w którym grał Esther Salazar de Garrido. 

Marcelo Cordoba

Po udziale w dramatycznym Vencer el miedo,  aktor wraca na mały ekran

Leo Herrera

W obsadzie jest też mały chłopiec, który podbił serca meksykańskiej publiczności po swoim udziale w  Te doy la vida / Z miłości do dziecka. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *