Shakira wraca do studia: 'Cocinando algo'


Kolumbijka już pracuje nad nową muzyką


Shakira działa w branży muzycznej od prawie trzech dekad. Kolumbijka zaczęła prace w tym świecie jako nastolatka, demonstrując swój ogromny talent. W tamtym czasie ta młoda kobieta nie wyobrażała sobie, że po latach stanie się jedną z największych muzycznych div stulecia, otwierając drogę wszystkim latynoskom, które za nią podążały.

W ten sposób jest to powód do świętowania za każdym razem, gdy Shakira wydaje nową muzykę, zwłaszcza dla tysięcy fanów. W tę środę, 10 marca, artystka udostępniła nowe zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, na którym pokazuje, że pracuje już nad czymś, co wkrótce uruchomi.

Na zdjęciu widzimy piosenkarkę z nowymi rudymi włosami śpiewającą przed mikrofonem w studiu nagraniowym. Z twarzą skupioną i spoglądającą na horyzont, prawie słyszymy jej głos poprzez obraz. Kolejną rzeczą, która wyróżnia zdjęcie, jest imponujące studio, w którym się znajduje, pełne neonowych kolorów. Prawdziwe piękno!

„Przygotowywanie czegoś” – napisała artystka. „Suerte  Szczęścia” obok obrazu. Czy to będzie singiel, który będzie oznaczał jej następny album?Nowy wizerunek, nowy projekt?

Prawdą jest, że wiele gwiazd muzyki otwiera i zamyka sceny poprzez swój wygląd. Chociaż Shakira była blondynką od początku 2000 roku, prawda jest taka, że ​​Kolumbijka zmieniała kolor włosów na każdym ze swoich albumów.

W ten sposób jej nowe, rude włosy mogą oznaczać początek nowej ery muzycznej. W lutym artystka opowiedziała, jak wyglądały jej włosy po ufarbowaniu ich w domu. Chociaż szukała bardziej różowego koloru, ostatecznie pozostała w czerwieni, podobnego do tego, jaki miała w teledysku Ojos Así.

Chcielibyśmy tylko, aby Shakira ogłosiła, że ​​pracuje nad swoim 12. albumem studyjnym. Należy pamiętać, że jej najnowszy album El Dorado ukazał się w 2017 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *