Selena Gómez udostępnia tytuły piosenek „Revelación”


4 marca wyda swój trzeci singiel zatytułowany „Selfish love” we współpracy z DJ Snake


Zbliża się czas i publiczność będzie mogła posłuchać oraz pobrać pierwszy w języku hiszpańskim Seleny Gómez, którego producentem jest , wierny współpracownik J. Balvin. EP-ka z siedmioma utworami nosi tytuł „” i zostanie wydana 12 marca. Międzynarodowa gwiazda ujawniła w sieciach społecznościowych motywy, które składają się na ten .

Selena wydała „De una vez” jako swój pierwszy singiel, miejską balladę o kobiecym upodmiotowieniu, która posłużyła jako list prezentacyjny tego projektu, a następnie w towarzystwie Rauw Alejandro wypuściła „Baila conmigo” z dwoma oficjalnymi klipami wideo, a piosenką wspięła się na najwyższe pozycje w światowych listach4 marca publikuje trzeci singiel projektu, „ Selfish love ” we współpracy z DJ Snake, z którym pracowała już nad sukcesem Ozuny przy „Taki Taki”, wraz z Cardi B.

Pozostałe piosenki to „Buscando amor”, „Dámelo to'” con Myke Towers, „Vicio” y „Adiós”W sieciach społecznościowych DJ Snake dzielił się postępami swojego utworu z Seleną, a fani artysty stworzyli „fanarty” w przeddzień wydania pozostałych piosenek.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź