’¿Quién mató a Sara?' – nowa seria Netflix i zwiastun


Platforma streamingowa wypuściła nowy zwiastun meksykańskiego serialu, którego premiera odbędzie się 24 marca


Netflix uruchomił w ten czwartek nową zapowiedź meksykańskiego serialu „¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?”, którego premiera na platformie streamingowej odbędzie się 24 marca.

Nowa  seria Netflix  zapowiada się na tętniący życiem thriller, w którym dominują zemsta, tajemnica i strach. Obsadę tworzą Manolo Cardona, Carolina Miranda, Ginés García Millán, Claudia Ramírez, Eugenio Siller i Alejandro Nones.

Nowy zwiastun, nękany napięciem, wywołał wielką sensację w sieciach społecznościowych. W nim różne postacie są przesłuchiwane w sprawie morderstwa Sary. W ten sposób meksykański serial staje się jedną z najpotężniejszych premier marca.Serial koncentruje się na zabójstwie kobiety, co powoduje, że jej brat spędza 18 lat w więzieniu, chociaż przysięga, że ​​jest niewinny. Po niesprawiedliwym wyroku Álex Guzmán zostaje zwolniony i jest gotów zrobić wszystko, aby dowiedzieć się, kto był prawdziwym mordercą jego siostry i dlaczego go obwinili.

Podczas poszukiwania zemsty Alex nie będzie miał łatwego zadania i trzeba będzie obchodzić się z nim bardzo ostrożnie, ponieważ kilka osób nie chce, aby prawda była znana. „W każdej rodzinie jest potwór” – zapowiadał poprzedni zwiastun, który Netflix wypuścił na początku marca.Stworzony przez José Ignacio Valenzuelę oraz Bernardo de la Rosę i Davida Ruiza zajmujących się inscenizacją „¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę? ’zapowiada się na jedno z najbardziej oczekiwanych wydawnictw w marcu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *