Ozuna ma otrzymać nagrodę za nadzwyczajną ewolucję na Latin AMA w 2021 roku


Gwiazda Puerto Rico Ozuna ma otrzymać Extraordinary Evolution Award  / Nadzwyczajną Nagrodę Ewolucji podczas szóstej edycji Latin American Music Awards, ogłosiło Telemundo


Siedem nominacji do Latin AMAs w tym roku – w tym artysta roku i współpraca roku – piosenkarz „Caramelo” zostanie uhonorowany za osiągnięcia jako artysta, który wykazał się zmianami i przyspieszonym rozwojem, aby osiągnąć szczyt sukcesu w krótkim okresie czasu. Wśród dotychczasowych artystów, którzy otrzymali tę nagrodę, są m.in. Becky G (2019) i Maluma (2018).

29-letni artysta reggaeton, który ostatnio wydał wspólny album Los Dioses z Anuel AAi pojawi się w nowym filmie animowanym Tom and Jerry, wystąpi również na tegorocznych Latin AMAs, które odbędą się 15 kwietnia i będą transmitowane na żywo z BB&T Center w Sunrise na Florydzie.

Ozuna dołącza do wcześniej ogłoszonego gwiazdorskiego składu, w skład którego wchodzą Maluma, Banda MS, Camilo, Carlos Vives, Eslabon Armado, Karol G, Los Dos Carnales, José Luis „El Puma” Rodríguez i Piso 21. Podczas ceremonii oddany zostanie także specjalny hołd dla piosenkarza i autorka tekstów Joan Sebastian.

Zgodnie z protokołami bezpieczeństwa w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich zaangażowanych, rozdanie nagród 2021 uhonoruje niektórych z najbardziej wpływowych współczesnych artystów latynoskich, zgodnie z głosowaniem fanów w 25 kategoriach, w tym pop, urban, tropik, regionalna meksykańska i nowej: wirtualny koncert.

W nominacjach prowadzą: Karol G i J Balvin z dziewięcioma , a następnie Bad Bunny z ośmioma, Ozuna z siedmioma oraz Anuel AA i Camilo z sześcioma.Latynoskie AMA z 2021 r., których gospodarzem jest aktorka Jacqueline Bracamontes, zostaną wyemitowane w czwartek 15 kwietnia za pośrednictwem Telemundo i będą transmitowane jednocześnie na Universo i w całej Ameryce Południowej przez Telemundo Internacional.

Udostępnij
Sprawdź także  Zobacz rockowy występ Shakiry inspirującego „Sale El Sol” na koncercie „Global Goal”

Zostaw odpowiedź