Ogłaszają śmierć „Cepillína” w wieku 75 lat


Ricardo González „Cepillín” został przyjęty na oddział intensywnej terapii z powodu niewydolności serca i zapalenia płuc


Ricardo González Gutiérrez, lepiej znany jako „Cepillín”, zmarł w ten poniedziałek w wieku 75 lat, po powikłaniach zdrowotnych i rozpoczęciu intensywnej terapii z powodu niewydolności serca oraz zapalenia płuc , co potwierdził jego syn w programie Gustavo Adolfo Infante . 

„Cepillín” trafił do szpitala kilka dni wcześniej po wypadku, który spowodował ból w plecach. 

Bardzo silna osoba. Wojownik. 15 minut temu wszyscy weszliśmy, aby dać tacie spokój ”- powiedział Ricardo w transmisji na żywo przez Zoom. „Najlepsze było to, że to było najlepsze dla niego, porozmawiać i więcej już nie walczyć. To już nie było tego warte. Był już bardzo zniszczony ”. 

Jego syn Ricardo wyjaśnił, że nerka „Cepillina” zaczęła zawodzić. „On nas usłyszał. Tak, zwrócił na nas uwagę i jest już z Diosito ”- dodał.

„Cepillín”: stan zdrowia Ricardo Gonzáleza Gutiérreza

niedzielne popołudnie stan zdrowia „Cepillín” był skomplikowany, według jego syna Ricardo, musiał zostać przyjęty na oddział intensywnej terapii z powodu niewydolności serca i zapalenia płuc.

„Dzieje się to po tak silnej operacji, jaką miał i tego zawsze się obawialiśmy z powodu jego historii ataków serca oraz innych zdarzeń”.

W sobotę, miał spaść ze schodów, ale udało mu się trzymać balustradę; W wyniku bólu, który przedstawiał, trafił w niedzielę do szpitala i przeszedł operację.

Początkowo zakładano, że zostanie wypisany ze szpitala znajdującego się w Satellite w piątek lub sobotę i aż do niedzielnego poranka jego syn wyjaśniał, że we wtorek będzie można go zabrać.

„Wszyscy jesteśmy zdruzgotani, nie spodziewaliśmy się tego i myśleliśmy, że wszystko jest w porządku, a to się skomplikowało” – ubolewał Ricardo.

Kim był „Cepillín”?

Ricardo González „Cepillín” był komikiem, klaunem, dyrygentem i piosenkarzem, który pozostawił ważne dziedzictwo w pamięci kobiet i mężczyzn, którzy dorastali dzięki jego piosenkom, jego programom i filmom.

Pochodzący z Monterrey, Nuevo León, „Cepillín” urodził się 7 lutego 1946 roku,  właśnie skończył 75 lat. 

Filmy z „Cepillín”

„Cepillín” brał udział w trzech filmach: “Milagro en el circo” (1979), “Mientras haya niños habrá payasos” (1982) i “La corneta de mi general” (1989)

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *