Nowe życie Valentino Lanúsa jako duchowego przewodnika


Meksykański aktor odłożył na bok aktorstwo, zamieszkał w dżungli i rozpoczął duchową ścieżkę, która całkowicie zmieniła jego życie. Dziś jest duchowym przewodnikiem i ojcem dziewczynki


Radykalna zmiana

W ostatnich latach życie łamacza damskich serc udanych telenowel, takich jak Amar otra vezZdradzona miłośćLas tontas no van al cieloIdiotki nie idą do nieba i Llena de amor , zmieniło się o 180 stopni. Meksykański aktor zamienił sławę na znacznie bardziej duchowy i głęboki świat.

Nowe życie

W ten sposób Lanús zapoczątkował nowy styl życia, w którym czerwone dywany, blask i reflektory nie miały już miejsca. 

Przewodnik duchowy

Aktor zamieszkał w dżungli, skąd dokładnie przygotował się do zostania duchowym przewodnikiem, jakim jest dzisiaj.  

Magia i mądrość

W niedawnym wywiadzie dla magazynu Caras Valentino ujawnił, że „poszukiwania praktyk jogi i jej odmian, a także studiowanie starożytnych świętych tekstów” wypełniły jego życie i życie jego rodziny „magią” i „mądrością”. 


Jego inna pasja

Lanús również uprawia sztuki walki, jak pokazano na tym filmie, który udostępnił na Instagramie.  

Szczęśliwy tato

Oprócz rozwijania swojej strony duchowej, 45-letni tłumacz w ostatnich latach dał pierwszeństwo swojej rodzinie, zwłaszcza córce, która całkowicie zmieniła jego świat.

Nowy wygląd

Lanús radykalnie zmienił również swój wygląd. Teraz nosi długie i nosi szerokie i wygodne ubrania, zgodnie z nowym stylem życia. 

Sprawdź także  Betty en Nueva York (Telemundo 2019)

Z dala od telewizji od pięciu lat Valentino jest aktywny w sieciach społecznościowych, skąd dzieli się – choć niezbyt często – obrazami swojego nowego życia. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź