Netflix ujawnia zwiastun drugiego sezonu serialu „Luis Miguel”


„Luis Miguel, la serie” pojawi się w serwisie w kwietniu


Netflix zaskoczył swoich abonentów, pokazując drugiego sezonu „Luis Miguel, la serie”, jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji platformy w tym roku.

W zapowiedzi Luis Miguel (Diego Boneta) śledzi rozwój swojej muzycznej kariery, jednak wokół niego nadal czają się cienie, które uniemożliwiają mu cieszenie się sukcesem.

Według , drugi „Luis Miguel, la serie” ujawni dwie ramy czasowe, wzloty i upadki, z którymi spotkał się , oraz jego życie zawodowe i osobiste.

„Od zdrad, tajemnic, ponownych spotkań, wyzwań i smutków, z ręki nowych postaci i, oczywiście, dużej ilości muzyki” – wyjaśnił Netflix w oświadczeniu.


Oficjalny plakat serialu „Luis Migue”/ Netflix

U szczytu sukcesu w latach 90. Luismi jest odpowiedzialny za opiekę nad swoimi braćmi po śmierci ojca i próbuje naprawić swój z dziewczyną, Ériką (Camila Sodi). 

Hugo (César Bordón), menadżer i ojciec Micky’ego, walczy z rakiem, a nowy menedżer, Patricio Robles (Pablo Cruz Guerrero), wstrząsa agencją talentów. 

Próbując rozszyfrować tajemnicze zniknięcie swojej matki , Luis Miguel leczy własną ranę po ojcu, ponownie łącząc się ze swoją córką Michelle (Macarena Achaga), której nie widział od ponad dekady.

Drugi „Luis Miguel, la serie” pojawi się na Netflix 18 kwietnia i będzie miał premierę nowego odcinka w każdą niedzielę.


Udostępnij
Sprawdź także  „El Cid” powraca, Amazon udostępnia pierwszą zapowiedź nowego sezonu

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź