Malverde: el santo patrón: kolejne zakażenie! Ivonne Montero ma Covid-19!


Koronawirus nadal atakuje w serialu 'Malverde: el santo patrón' od Telemundo


Po potwierdzeniu infekcji Alana Slima i Mariaki Semprún jest jeszcze jedna aktorka z wirusem. 

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Ivonne Montero ogłosiła, że ​​również uzyskała wynik pozytywny na tę chorobę. 

„Mówię Wam, że niestety dotarł do mnie koronawirus, jestem w domu, zarażona. Już od jakiegoś tygodnia ”- podkreśliła.

Następnie szczegółowo opisała, jakie dolegliwości ma, odkąd poznała diagnozę. 

„Silny ból ciała, pierwszego dnia miałam ból głowy, nigdy więcej mnie on nie uderzył, moje oczy okropnie bolały przez kilka dni i trochę kaszlałam, co mam nadal. Ale powiedzmy, że radzę sobie całkiem nieźle. Bardzo dobrze się odżywiam. Biorę cykle dwutlenku chloru ”- skomentowała. 

Na szczęście jej córka Antonelli mieszka z dziadkami od kilku tygodni i nie było ryzyka zarażenia.Zgodnie z oczekiwaniami, wysyłano wsparcie od kolegów z drużyny Malverde. 

„Jesteś silna moja Ivonne”, napisała Isabella Castillo; „Już wychodzimy z tego, kochanie. Wracamy ze wszystkim ”- powiedziała Mariaca Semprún. 

Należy zaznaczyć, że do tej pory w produkcji zarejestrowano trzy przypadki koronawirusa, z których pierwszym zakażonym był Alan Slim.

„Wciąż zmagam się z objawami Covid. Mam już objawy od 10 dni. Miałem pełny atak, każdy dzień to kolejka górska, nagle czuję się lepiej i nagle znowu padam na ziemię i tak dalej. Mam nadzieję, że ten dyskomfort się skończy i będę mógł ponownie nagrywać, aby wrócić do swojego normalnego życia – powiedział aktor kilka dni temu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *