Maluma wykonuje „Agua de Jamaica” i opowiada o życiu na farmie podczas „Ellen Show”


Maluma zadebiutował w The Ellen DeGeneres Show, gdzie nie tylko występował, ale także odbył prawie 10-minutową rozmowę z prowadzącym talk-show w czwartek (4 marca).


W wirtualnym wywiadzie, DeGeneres była w swoim studio w Kalifornii a Maluma z Miami, obie gwiazdy opowiedziały o swojej miłości do wystroju wnętrz i zwierząt. „To moje ulubione miejsce na świecie” – powiedział latynoski gwiazdor o swojej farmie w Kolumbii.

„Za każdym razem, gdy tam jestem, ponownie łączę się ze swoją duszą […] Naprawdę uwielbiam tam być” – zauważa, podkreślając, że ma 25 koni, krów, kóz, kurczaków i wiele innych zwierząt. Przyznaje też: „Czasami zapominam wziąć prysznic, gdy jestem na farmie”.

Maluma mówił także o inspiracji stojącej za jego pseudonimem, o swoim debiucie aktorskim obok Jennifer Lopez i Owena Wilson w nadchodzącym filmie Marry Me , jego najnowszym albumie # 7DJ (7 Días En Jamaica) i stanie się pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Elle. „To wielka sprawa, nie mogłem w to uwierzyć” – powiedział.

Pod koniec wywiadu Ellen zaskoczyła latynoskiego piosenkarza tablicą upamiętniającą jego przebój „Hawái”, który zdobył 14-krotną platynę. Ponadto Maluma wykonał swój najnowszy singiel „Agua de Jamaica”.

Obejrzyj Malumę na The Ellen DeGeneres Show poniżej:


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *