Maluma, Gerardo Ortiz, Karol G & inni wystąpią na Latin AMAs 2021


Tuż po ogłoszeniu nominacji do Latin American Music Awards 2021 Telemundo zaprezentowało pierwszą część wykonawców


Ana Bárbara, Banda MS de Sergio Lizárraga, Camilo, Carlos Vives, David Bisbal, Eslabon Armado, Gerardo Ortiz, Joss Favela, Karol G, Los Dos Carnales, Maluma, Myke Towers, Nicky Jam i Piso 21 – wszyscy zostali potwierdzeni. Przewiduje się, że artyści tacy jak Banda MS, Maluma, Ortiz i Karol G pojawią się na scenie z ekskluzywnymi premierami telewizyjnymi.

Szósta coroczna ceremonia będzie składać się ze specjalnego hołdu dla nieżyjącego już regionalnego meksykańskiego piosenkarza i autora tekstów Joan „El Poeta del Pueblo” Sebastian.

Zgodnie z protokołami bezpieczeństwa w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich zaangażowanych, rozdanie nagród 2021 uhonoruje niektórych z najbardziej wpływowych współczesnych artystów latynoskich, zgodnie z głosami fanów w 25 kategoriach, w tym pop, urban, tropik, regionalna muzyka meksykańska i nowo dodana kategoria: wirtualny koncert.

Wśród tegorocznych czołowych nominowanych znaleźli się Karol G i J Balvin z dziewięcioma nominacjami, po których mamy Bad Bunny’ego z ośmioma, Ozunę z siedmioma oraz Anuela AA i Camilo z sześcioma.

Zwycięzcy we wszystkich kategoriach zostaną wyłonieni w drodze głosowania fanów za pośrednictwem LatinAMAs.com/vota i na Twitterze @LatinAMAS, używając hashtagu #LatinAMAs.

Latynoskie AMA z 2021 r., których gospodarzem jest aktorka Jacqueline Bracamontes, zostaną wyemitowane w czwartek 15 kwietnia z BB&T Center w Sunrise na Florydzie przez Telemundo i będą transmitowane jednocześnie na Universo i w całej Ameryce przez Telemundo Internacional.

Udostępnij
Sprawdź także  Deezer pokazuje nową perspektywę z Acoustic Reggaeton

Zostaw odpowiedź