Maite Perroni ujawnia, jak znalazła się w RBD, chociaż „nawet nie śpiewała pod prysznicem”


Aktorka rozpoczęła swoją karierę w „Rebelde / Zbuntowani”, telenoweli, z której wywodzi się słynna grupa


W 2004 roku Rebelde / Zbuntowani, jedna z najbardziej udanych telenowel młodzieżowych wszechczasów  wylądowała na małym ekranie, i stała się platformą międzynarodowej sławy dla sekstetu bohaterów: Anahi, Dulce María, Christophera Uckermanna, Alfonso Herrery, Christiana Cháveza i oczywiście Maite Perroni. Jednak w przeciwieństwie do swoich rówieśników, nie była rozpoznawana w meksykańskiej telewizji, zadebiutowała jako aktorka w produkcji Pedro Damiána, gdzie podbiła serca całego pokolenia młodych ludzi na całym świecie.

Kiedy Perroni przybyła, by wejść do obsady remaku argentyńskiego melodramatu Rebelde Way z Centrum Edukacji Artystycznej Televisa (CEA), początkująca aktorka poczuła się szczęściarą, ale nigdy nie wyobrażała sobie, że jej udział w pierwszej telenoweli nie tylko zabierze ją do domów w Meksyku poprzez telewizję, ale także będzie śpiewać na scenie w niezliczonych krajach przed tłumami w ramach RBD, grupy muzycznej stworzonej na potrzeby serii.


I według niej nigdy wcześniej nie śpiewała. Nie robiła tego nawet pod prysznicem, ale „szczęście” towarzyszyło jej od początku: najpierw udało jej się wygrać rolę ujmującej „Lupity Fernández” w serii, a później poprzez drugie i nieoczekiwane zrządzenie losu dano jej możliwość dołączenia do grupy, która miała na początku liczyć tylko pięciu członków.


JAK MAITE PERRONI TRAFIŁA DO RBD?

Maite Perroni przyjęła wyzwanie, a reszta to już historia, którą wszyscy znamy, ale gwiazda Rebelde i RBD nie zapomniała, jak ta poprzednia seria szczęśliwych wydarzeń zadziałała na jej korzyść i otworzyła drogę do bycia częścią jednego z największych meksykańskich telewizyjnych fenomenów i bycia jedną z najważniejszych grup popowych ostatnich dwóch dekad. To właśnie przypomniał w zeszłorocznym wywiadzie dla programu Hoy .

„Na szczęście moim pierwszym projektem było Rebelde. To był dar z nieba. Przyjechałam z CEA, zrobiłam przesłuchanie, oddzwonili, a później przekazali mi wiadomość, że zostaję w obsadzie” – powiedziała w wirtualnej rozmowie, która odbyła z gospodarzem Andreą Legarreta w listopadzie 2020 roku.W tej rozmowie Perroni ujawniła, że jej postać początkowo była w rozpisce tylko przez 6 miesięcy, ale plany zmieniły się, gdy dzięki świetnemu występowi awansowała do głównej obsady, a wkrótce potem zasłużyła na miejsce szóstego członka grupy RBD.„Kiedy zdecydowali, że grupa będzie liczyła 6 osób, zaczęli robić mini przesłuchanie z innymi aktorkami z obsady” – ujawniła Maite, która chociaż podeszła do przesłuchania, nie spodziewała się, że zostanie wybrana, ponieważ nigdy wcześniej nie śpiewała. – ” Tam miałem szczęście, że mnie wybrali, bo nie śpiewałem nawet pod prysznicem, tam zrozumiałam też autotune „, wspominał ze śmiechem, odnosząc się do procesora, który modyfikuje głos i maskuje błędy podczas śpiewania.

W ten sposób Perroni zaczęła rozwijać tę artystyczną stronę, która wzmocniła sławę, którą miał już za udział w melodramacie Televisa obok Uckermanna, Cháveza, Herrery, Anahi i Dulce Maríi, z którymi współdziała na szczycie sławy z RBD.CO STAŁO SIĘ Z MAITE PERRONI PO REBELDE ?

Po Rebelde , pochodząca z Mexico City, kontynuowała karierę artystyczną. Dziś, ponad dwie dekady po udanej telenoweli i mając zaledwie 38 lat, brała udział w ponad 20 projektach jako aktorka, w tym telenowelach, serialach i filmach.

Podobnie, pomimo tego, że nie śpiewała na początku swojej kariery, lata po tym, czego nauczył się śpiewając w grupie, rozpoczęła karierę jako solistka.26 grudnia, był częścią innego historycznego momentu, przyłączając się do hołdu dla RBD , który prowadziła wraz z trzema innymi członkami oryginalnego sekstetu: Anahí, Uckermann i Chávez. 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *