„Los Hombres de Paco”: pierwsza zapowiedź, obsada i premiera serii 10 lat później


Antena 3 rozgrzewa się na nadejście „Los Pacos”. Nowy etap serii Globomedia „zachowuje esencję serii, ale z ważnym zwrotem, który zaznaczy przed i po w historii bohaterów”


Po dziesięciu latach powraca Los Hombres de Paco. Nowy etap serii jest gotowy do prezentacji na Atresmedia (może też w Polsce pokażą kontynuację Paco i jego ludzie?), a grupa już teraz promuje lądowanie swoich agentów w dzielnicy San Antonio. Loco por volver to tytuł pierwszego z rozdziałów nowego sezonu i tak wygląda Los Pacos dekadę po anulowaniu w maju 2010 rokuPaco Tous, Pepón Nieto, Carlos Santos, Neus Sanz, Hugo Silva i Michelle Jenner powrócą do obsady serii wzmocnionej pojawieniem się trzech nowych agentów: Amparo LarrañagaAmai Sagasti i Juana Grandinetti . Dla weteranki , która zagra Dolores Urbizu, to powrót po 13 latach z dala od telewizji, gdzie jej ostatnia praca była w serialu MIR (Telecinco).

Ze swojej strony Sagasti i Grandinetti będą nową siłą napędową komisariatu. Ona zagra Ikę, Paco Mirandy zdecydowaną i zabawną siostrzenicę; a on Robera, powściągliwego młodego agenta i specjalisty ds. telekomunikacji.


Antena 3

Nagrywanie nowego sezonu rozpoczęło się w sierpniu i wydaje się, że nie będziemy musieli długo czekać na nowe odcinki fabuły wyprodukowanej przez Atresmedia TV we współpracy z Globomedia, która według sieci „podtrzymuje ducha, który stworzył Los Hombres de Paco, jego poczucie humoru, jego sposób rozumienia przyjaźni, miłości, życia i sprawiedliwości, ale dostosowany do nowych czasów, bo kilka lat upłynęło i wiele się zmieniło, ale nie jego istotaTak więc „Paco (Tous) jest starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej uparty. Dorósł jako osoba i wokół niego wszystko się zmienia. Ale jeśli Paco ma coś, to jest to, że jest urodzonym ocalałym i zawsze będzie wiedział, jak to zrobić. dostosować się do każdego wyzwania. oczywiście, zawsze z pomocą swoich przyjaciół.” Jego pierwszy przypadek w tej nowej erze będzie równie surrealistyczny jak poprzednie: nielegalny handel bronią radioaktywną.Marc Cistaré, który był na poprzednim etapie, jest producentem wykonawczym wraz z Javierem Ponsem i Montse García. José Javier Reguilón powtarza się jako scenarzysta, z Abrahamem Sastre i Tomem Fernándezem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *