Laura Pausini reaguje na swoją nominację do Oscara: „Wciąż w to nie wierzę”


Po nominacji do Oscarów 2021 w poniedziałek (15 marca), Laura Pausini w mediach społecznościowych powiedziała: „Nadal w to nie wierzę”


Włoska piosenkarka, znana z ponadczasowych latynoskich ballad, w tym „Viveme”, „En Cambio No” i „Amores Extraños”, jest nominowana wraz z Diane Warren za najlepszą oryginalną piosenkę za „Io Sí (Seen) ”, piosenkę przewodnią do filmu Edoardo Pontiego pt. The Life Ahead , z udziałem jego matki Sophii Loren.

„Możliwość bycia częścią tak specjalnego projektu jak The Life Ahead z #EdoardoPonti i #SophiaLoren było dla mnie jednym z największych darów, jakie mogło mi dać życie” – napisała. „A teraz świadomość, że jestem nominowana do Oscara, przekracza wszelkie życzenia i oczekiwania, o jakich mogłabym marzyć. Chcę podziękować Akademii za powitanie „Io Si” i przesłanie, jakie ze sobą niesie. Gratulacje dla @dianewarren, wspólna praca była niesamowitym doświadczeniem ”Nominacja Pausini to kolejny krok po zdobyciu Złotego Globu za najlepszą oryginalną piosenkę.

„Usłyszałam piosenkę po angielsku [zatytułowaną „Seen”] i od razu poczułam bardzo silną więź”, powiedziała wcześniej Billboard o piosence, która narodziła się podczas pandemii. „Czułam, że wróciłam do życia. Wydawało się, że warto to zrobić, ponieważ przesłanie piosenki było tak podnoszące na duchu i konieczne ”.


Io Si , został skomponowany przez Laurę Pausini i Diane Warren, a po włosku napisany przez Laurę Pausini z Niccolò Agliardim.

„Od zeszłego roku do dziś jestem częścią wspaniałej rodziny, która nie tylko poprosiła mnie o bycie głosem tytułowej piosenki, ale także zgromadziła grupę ludzi, którzy z pasją poświęcili się twórczości artystycznej tego filmu. ”- powiedziała Laura Pausini.

Dodała: „Chcę podziękować Akademii za ten zaszczyt, także Sofii, Edoardo, Diane, Niccolò, Bonnie i całemu zespołowi od La Vita Davanti do Sé / La Vida por Delante, ponieważ * dzięki nim * odkryłam nowy sposób pisania i kierowania się interpretacją piosenki, co zwykle robię według własnego uznania i w całkowitej samotności ”.

„Piosenka i film są dedykowane ludziom, którzy czują się zagubieni, opuszczeni i pozbawieni ochrony. Jest to stan umysłu, który znam i który dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, żyje w wielu ludziach z powodu pandemii. Ale nadzieja jest głównym nauczaniem, które ta piosenka i ten film mają dać.

Zobacz jej reakcję poniżej:


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *