„La Templanza” pojawi się 26 marca na Amazon Prime


Seria jest adaptacją powieści Maríi Dueñas


Kolejny hiszpański serial na podstawie jej powieści, który wywarł ogromny wpływ na arenie międzynarodowej. Wkrótce ukaże się za pośrednictwem platformy Amazon Prime. Jest to „La Templanza”, adaptacja powieści autorstwa Maríi Dueñas. Autorka wcześniej wydała „El tiempo entre costuras / Krawcowa z Madrytu”, który także był serialem telewizyjnym.

Jest to projekt z epoki nakręcony w Hiszpanii w drugiej połowie 2019 roku, a którego zdjęcia zakończyły się w styczniu ubiegłego roku, jednak kiedy nadeszła pandemia, data premiery została opóźniona i od tej pory międzynarodowa publiczność będzie to robić jednocześnie.

Fabuła jest prowadzona przez kolumbijskiego aktora Rafaela Novoa i hiszpańską aktorkę Leonor Watling, a historia miłosna przeniesie nas do Meksyku w XIX wieku, abyśmy mogli poznać życie w społecznościach górniczych. Tam poznamy historię Soledad Montalvo i Mauro Larrei, których drogi krzyżują się w fascynującym miejscu oraz czasie.

W opowieści są także meksykańscy aktorzy, młodym bohaterem jest David Caro Levy, który brał udział w telenowelach, takich jak „La jefa del campeón”, będzie synem bohatera, poza tym występują: Esmeralda Pimentel, Alejandro de la Madrid i Raúl Briones, Nathaniel Parker, César Ramos, Juana Acosta i Terence Frisch.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *