„Koati”: Co wiadomo o filmie animowanym Sofii Vergary wyprodukowanym przez Marca Anthony’ego


Piosenkarz zostanie wykonawcą i producentem muzycznym filmu fabularnego „z dużą ilością latynoskiego smaku”


Trzech nieoczekiwanych bohaterów przeżyje niewyobrażalne przygody w „Koati”, animowanym projekcie Sofii Vergary, który zaprasza do odkrycia latynoamerykańskiej dżungli.

W tym sensie Nachi, wolny duchowy ostronos, Xochi, nieustraszony motyl monarcha i Pako, nadpobudliwa żaba, wyruszą na przygodę, aby zapobiec zniszczeniu ich domu przez złego węża Zaina.Odważny projekt, który ma już wspaniały zespół, będzie miał też Marc’a Anthony’ego jako producenta wykonawczego i muzycznego za pośrednictwem swojej firmy Magnus Studios.

Podobnie będzie musiał nadzorować, wraz z Kolumbijczykiem Julio Reyesem Copello, ścieżkę dźwiękową, która będzie składać się z dziesięciu oryginalnych piosenek, wykonywanych przez różne postacie latynoskie.

„Jestem podekscytowany, mogąc dołączyć do Sofii przy projekcie, w którym po raz pierwszy renomowany zespół latynoskich producentów, gwiazd muzyki, komików i aktorów spotka się poza Hollywood, aby stworzyć film animowany, którego akcja rozgrywa się w dżungli Ameryki Łacińskiej. co uważam za coś ekscytującego i od dawna oczekiwanego ”- powiedział Portorykańczyk w oświadczeniu.

Poznaj bohaterów Koati, nowego filmu animowanego, który pokazuje piękno Ameryki Łacińskiej

Amaya

Amaya to kwezal o wielkim sercu, jakie przygody nam przedstawi? Lećmy z nią po piękno świata.

Whiskers

Miła i starsza małpa tamaryndowca, która zrobiłaby wszystko, by chronić swoją ukochaną Krainę Xo, dołącz do niego w jego przygodzie!

Zaina

Nie daj się zwieść przebiegłemu i uwodzicielskiemu wężowi koralowemu Zaina, ponieważ oczarowuje nawet swoich największych wrogów.

Pako

Pako to urocza mała żabka, której przezroczystość jest zarówno fizyczna, jak i emocjonalna. Daj się oczarować jego miłości do natury.

Sprawdź także  Ozuna wyrusza na podbój Nowego Jorku w filmie „Tom and Jerry”

Nachi

Jeden z wielkich bohaterów tego filmu animowanego. Zauroczony przygodą, jest urodzonym zbuntowanym mieszkańcem Koati.

Xochi

Piękny i przedwcześnie rozwinięty motyl, który podbije Twoje serce Czy jesteś gotowy na przygodę?

Cocopa

Nie jest tylko 102-letnim pancernikiem, jest świętym szamanem Xo. ⁠

Calli, fanka spokojnego życia w Koati

Calli to ptak Jaribu o wyluzowanej i niezależnej postaci, który jest fanem jogi i medytacji.

Balam

Mądry czarny jaguar i ukochany patriarcha krainy Xo.

Sofía Vergara udzieli swojego głosu w Koati

Podekscytowanie związane z urzeczywistnieniem tego wspaniałego projektu jest tak wielkie, że Sofía Vergara, oprócz tego, że jest producentem filmu, udzieli również głosu podczas dubbingu.

„Koati to piękny film animowany, pełen zabawnych postaci i hitów, który rozśmieszy Cię i poruszy serce” – powiedziała kolumbijska gwiazda.Należy zaznaczyć, że film wyreżyseruje meksykańsko-kanadyjski reżyser Rodrigo Pérez Castro, który pracował także przy takich projektach jak Rio 2 (2014) i Ice Age: Collision Course (Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie  – 2016).

Udostępnij

Zostaw odpowiedź