Kim jest Lali Esposito, aktorka ze 'Sky Rojo'? Krótki przewodnik


Argentyńska gwiazda ląduje na Netflixie w serii twórców „La casa de papel”


Chociaż Lali Espósito całe życie poświęciła się showbiznesowi, z pewnością wiele osób pozna ją dopiero teraz dzięki Sky Rojo . Jej postać Wendy jest jedną z najzabawniejszych i najbardziej szalonych w najnowszej serii twórców La Casa de Papel / Dom z papieru dla Netflix. I nie jesteśmy zaskoczeni!

Interpretacja Lali jest cudowna, wchodząc w skórę tej prostytutki, która ucieka przed swoim alfonsem wraz z dwoma towarzyszami (w tej roli Verónica Sánchez i Yany Prado). Teraz aktorka stanie się jedną z najbardziej znanych twarzy na małym ekranie na całym świecie. Oczywiście Lali jest prawdziwą gwiazdą od ponad dwóch dekad i już wie, jaka jest cena sławy.

Jeśli nadal nie znasz Lali, nie martw się! Poznasz ją. Bardzo możliwe, że widziałeś ją już wcześniej w innych seriach.Naprawdę nazywa się Mariana

Lali Espósito urodziła się w Buenos Aires w Argentynie 10 października 1991 roku. Chociaż od najmłodszych lat zaczęła używać imienia Lali, ale jej prawdziwe imię to Mariana. W rzeczywistości to jej brat, rok starszy od niej, nie umiał wymówić „Mari” kiedy był dzieckiem i zaczął nazywać ją „Lali”.

Ciekawostką jest to, że argentyńska aktorka ma włoskie korzenie, a ​​jej dziadkowie pochodzą z Ankony.

Całe życie jako aktorka

Lali rozpoczęła karierę aktorską, gdy miała zaledwie siedem lat. Jej pierwszym programem było Caramelito y vos. Jako aktorka swoją pierwszą rolę zagrała w telenoweli Rincón de luz w 2003 roku. Oczywiście w 2004 roku zagrała Robertę w Floricienta, i zaczęła zdobywać sławę. Ta rola była początkiem jej kariery w świecie młodzieżowych telenowel u Crisa Morena (twórcy Rebelde Way ).

Więc trzy lata później był częścią nastoletniego zjawiska Casi Ángeles. Lali wcieliła się w rolę Mar Rinaldi, stając się jedną z najbardziej znanych nastolatek w Argentynie. Co więcej, to właśnie w tym momencie zaczynała stawiać kroki w branży muzycznej z grupą, która narodziła się z serii: TeenAngels.Muzyczny sukces

Lali jest oddany muzyce od ponad dekady. W wieku zaledwie 17 lat zaczęła śpiewać z grupą Teen Angels, jednym z najważniejszych wówczas zespołów w Argentynie. 

Po rozwiązaniu grupy Lali nadal oddawała się muzyce. Artystka ma za sobą cztery albumy studyjne. Ostatni z 2020 roku, Libra, gdzie ma współpracę z artystami pokroju CNCO, Cazzu lub Mau Ricky.

Jury

Lali debiutuje też jako trenerka w La Voz Argetina. Młoda kobieta weźmie udział w słynnym programie z Ricardo Montanerem i jego dziećmi Mau y Ricky oraz Soledad Pastorutti. W ten sposób gwiazda pokaże się z nowej strony.Ponad 8 milionów obserwujących na Instagramie

W przeciwieństwie do innych gwiazd, które zaczynają na Netflix, Lali już wie, jak to jest mieć konto na Instagramie z milionami obserwujących. 29-latka ma ponad 8 milionów obserwujących. Szaleństwo!

W swoich postach młoda kobieta dzieli się zarówno swoją pracą, jak i niektórymi zdjęciami z codziennego życia. W ten sposób odkryliśmy, że jest bardzo blisko z Ursulą Corberó i Nathy Peluso.

Byli partnerzy Lali

Biorąc pod uwagę, że była osobą publiczną, odkąd była dzieckiem, życie miłosne Lali jest od lat tematem rozmów w plotkarskiej prasie. W ten sposób młoda kobieta spotykała się z kilkoma słynnymi argentyńskimi aktorami, których poznała podczas pracy: Mariano Martínez, z którym spotkała się w serialu Esperanza Mía ; Peter Lanzani, z którym pracował przy Casi Ángeles; i Benjamín Amadeo, jej ostatni partner.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *