Każdy chce się dowiedzieć “¿Quién mató a Sara?”


Już dziś, 24 marca, pojawił się pełen akcji , w którym ujawnione zostały mroczne sekrety rodziny „Lazcano”


/ ” ma swoją premierę w , 10-odcinkowym projekcie, w którym wystąpują między innymi , , , , , i Luis Roberto Guzmán.  Fabuła, oferująca i trzymającą w napięciu akcję, przedstawia „Alexa Guzmána” (Cardona), który badając prawdę o śmierci swojej siostry „Sary”, odkryje najmroczniejsze sekrety rodziny „Lazcano”.

W wywiadzie dzieli się wrażeniami z tego projektu, który sięga od przeszłości do teraźniejszości, aby ułożyć zagadkę, która musi wyjaśnić, kto zabił „Sarę”. Od pierwszego odcinka adrenalina jest pełna, widz nie odpocznie.

„Wykonaliśmy bardzo ciężką pracę przy stole na długo przed nakręceniem serialu, pracowaliśmy ramię w ramię z reżyserami, scenarzystami i producentami, aby móc nadać temu wszystkiemu rytm, gdy tylko zaczęliśmy kręcić. A przede wszystkim „Chascas” (José Ignacio Valenzuela), który jest naszym pisarzem, który wie, jak dobrze radzić sobie z tym zawrotnym rytmem i wszystkimi dramatycznymi zakrętami, tak że każdy rozdział zamyka się, chcąc zobaczyć następny ”, mówi .

Manolo podkreśla znaczenie produkcji w Meksyku i Ameryce Łacińskiej, stawiające coraz więcej na serie akcji i suspensu, teren, który jest ledwo eksplorowany bardziej dogłębnie. „To tajemniczy thriller w najlepszym stylu Agathy Christie, ma intrygę, i akcję, jest to bardzo dobrze wyprodukowany, wyreżyserowany i zagrany , z pięknymi zdjęciami. Jestem bardzo dumny, że jestem częścią… i w zasadzie widzowie mogą spodziewać się oszałamiającego projektu, serialu, który będzie ich wciągał przez cały czas, a który sprawi, że zaczną się zastanawiać, co się stało, kto to był i jak to było, to historia, która kieruje się przez bohaterów”.

Sprawdź także  Omar Yubeili, młody aktor z "El señor de los cielos", który doznał poparzeń na twarzy. Co się stało?

Siła złoczyńców

i Ginés García Millán tworzą małżeństwo „Lazcano”, jest konserwatywną kobietą, która żyje we własnej rzeczywistości, pozory są dla niej bardzo ważne, ale biczuje się też przez poczucie winy, które czuje i które społeczeństwo odkryje, z drugiej strony mamy zaś patriarchę rodziny, skorumpowanego i macho do szpiku kości.

„To postacie, które są prezentami dla każdego aktora. Na początku, kiedy czytaliśmy rozdziały, wydawało się również, że ta dwójka złoczyńców, `Mariana’ i `César’, są jak istota z dwiema głowami. Myślę, że dlatego pracują tak dobrze (jak zespół) i to było bardzo interesująca praca nad tym okrucieństwem w przypadku „Césara”, który jest tak samolubny, ale są też postaciami, które umieszczają nas w lustrze, którzy pokazują nam w sobie rzeczy, których na pewno nie chcemy widzieć ”, przyznaje Ginés .

Ze swojej strony Eugenio Siller powiedział, że zagra „José María”, jednego z braci „ Lazcano ”. Powiedział też, że jest zadowolony z opowiedzenia swojej historii, ponieważ nie trzyma się stereotypu. Na koniec powiedział, że serial będzie można oglądać w 190 krajach i będzie dubbingowany w co najmniej siedmiu językach.

O czym to jest?

Serial koncentruje się na zabójstwie kobiety, co powoduje, że jej brat spędza 18 lat w więzieniu, chociaż przysięga, że ​​jest niewinny. Po niesprawiedliwym wyroku Álex Guzmán zostaje zwolniony i jest gotów zrobić wszystko, aby dowiedzieć się, kto był prawdziwym mordercą jego siostry i dlaczego go obwinili.

Podczas poszukiwania zemsty Alex nie będzie miał łatwego zadania i trzeba będzie obchodzić się z nim bardzo ostrożnie, ponieważ kilka osób nie chce, aby prawda była znana. „W każdej rodzinie jest potwór” – zapowiadał poprzedni zwiastun, który  wypuścił na początku marca.

 Sprawy się komplikują, gdy „Alex” rozpoczyna romantyczny związek z „Elisą” (Carolina Miranda), najmłodszą córką „Lazcano”

Sprawdź także  Zwiastun drugiego sezonu „Las Crónicas del Taco”

 

Udostępnij

Powiązane posty

2 komentarze

  1. Przystojni aktorzy, fabuła mocno naciągana. Bardzo lubię seriale, gdzie trzeba zgadywać kto zabił, ale wątek miłosny dla przykładu to nieporozumienie. Nie wiem czemu wpychają tak mocno te wątki homoseksualne. Bardzo to odrzuca. Mocno niedopracowany serial. Spodziewałam się czegoś w stylu Hrabia Monte Cristo, że koleś się mści, a tu wyszła papka. Brak słów jeśli chodzi o ojca w tym filmie. Koleś potwór, a dzieci i żona udają przykładną rodzinę. Z Netflixa x razy lepszy serial kryminalny to Hatche.

    1. Author

      właśnie oglądam i zły nie jest, ale mógł być lepszy… obsada spoko, ale jednak coś tu nie gra

Zostaw odpowiedź