Karol Sevilla rozpoczyna projekt w Disney +


’Siempre fue yo’  pojawi się w Disney + pod koniec 2021 r. z fabułą pełną tajemnic, przygód, romansu i muzyki w karaibskim regionie Kolumbii


Disney + ogłosił rozpoczęcie nagrań „Siempre fue yo”, nowej oryginalnej produkcji tej platformy, wyprodukowanej w Ameryce Łacińskiej przez The Mediapro Studio Colombia y Argentina.

Z meksykańską aktorką i piosenkarką Karolem Sevillą („Soy Luna”), kolumbijskim piosenkarzem Pipe Bueno i znanym kolumbijsko-meksykańskim aktorem Christianem Tappanem („La Reina del Sur”) pojawią się w Disney + pod koniec 2021 r. Fabuła pełna tajemnic, przygód, romansów i muzyki w karaibskim regionie Kolumbii.

Siempre fue yo” śledzę przygody „Lupe” (Karol Sevilla), meksykańskiej dziewczyny, której życie przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy dowiaduje się o śmierci swojego ojca, „El Faraón” (Christian Tappan) – największej gwiazdy muzyki Kolumbii – postanawia opuścić swój ojczysty Meksyk, aby udać się do Kartageny i wziąć udział w pogrzebie. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że nic nie jest tym, czym się wydaje, i postanawia wziąć udział w konkursie muzycznym, aby być blisko środowiska ojca i zbadać jego podejrzaną śmierć. Wraz z „Noah” (Pipe Bueno), młodym asystentem swojego ojca, „Lupe” wyrusza na misję pełną niebezpieczeństw, romansu i mnóstwa muzyki, aby rozwikłać tę tajemnicę w sercu kolumbijskich Karaibów.

O tym projekcie Karol wyjaśnia, że ​​jest „bardzo podekscytowana powrotem do aktorstwa i zrobienia tego w tak fascynującej historii, jak „Siempre fue yo ”na platformie takiej jak Disney +. Jestem pewna, że opinia publiczna pokocha ją tak samo jak ja ”.

Pipe Bueno ze swojej strony skomentował: „Mój debiut jako bohatera w 100% latynoamerykańskim projekcie i dla platformy tak istotnej jak Disney + to wyjątkowy przywilej. Jestem bardzo podekscytowany połączeniem się z publicznością poprzez moją postać i niesamowitą muzykę, którą będzie miał serial”.

Nowa seria zawiera oryginalne utwory wyprodukowane przez Mauricio Rengifo i Andrésa Torresa w wykonaniu Karol Sevilli i Pipe Bueno, którym towarzyszy utalentowana międzynarodowa obsada. Nagrania potrwają do maja tego roku w rzeczywistych lokalizacjach m.in. w kolumbijskich miastach Bogocie i Kartagenie oraz na rajskiej plaży Barú, położonej na Morzu Karaibskim.

Sprawdź także  HBO pokazuje nową zapowiedź „30 monedas” i zapowiada premierę

Należy zaznaczyć, że nowy serial składa się z dziesięciu 40-minutowych odcinków, a reżyseruje go Felipe Cano, który zrealizował takie projekty, jak „María Magdalena” i „El Comandante”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź