Joy Huerta i jej żona po raz drugi zostają mamami


Joy i Diana podzieliły się pierwszymi zdjęciami Nour


Rodzina się powiększa! Szczęście jest obecne w domu Joy Huerty i jej żony, Diany Atri. Wczoraj na ten świat przybyło drugie dziecko pary, Nour.

Tego popołudnia para podzieliła się wiadomościami za pośrednictwem swoich kont na Instagramie, na których oboje kontemplują dziecko w pierwszych minutach narodzin.

Noah jest pierwszą córką tej rodziny, a w sieciach społecznościowych jej matki dzielą się jej pierwszymi życiowymi przygodami, drapiąc ścianę lub grając na gitarze.

„Rodzina Atri Huerta ponownie się rozrosła. Moja ukochana @dianaatrim, dziękuję za danie mi najpiękniejszej rodziny, uczynienie mnie najbardziej kochaną osobą i za danie nam najbardziej pożądanej córki i syna we wszechświecie. Dzielimy się z nimi przybyciem najmniejszego domu, Nour ”- pisała Joy.Ze swojej strony Diana,napisała: „Wczoraj powitaliśmy nasze piękne dziecko, Nour! Dziękuję kochanie @joynadamas za danie mi rodziny, o której zawsze marzyłam i za uczynienie mnie nieskończenie szczęśliwą”.Otrzymują gratulacje

Rodzina otrzymała gratulacje w sieciach społecznościowych od takich osobistości, jak Regina Blandón, Camila Fernández, Julio Reyes, Verónica Toussaint, Diego Boneta i Alessandra Rosaldo.

Jesse, brat Joy, również przekazał im miłą wiadomość: „Chodźmy! Niech ta piękna rodzina będzie się dalej rozwijać ”.

Odkąd Joy i Diana okazały się parą homoseksualną, były krytykowane, ale jeszcze bardziej przesyłano im słowa wsparcia i empatii.

Joy, zanim ujawniła się, zawsze była sojusznikiem społeczności LGBT.

Podobnie ona i jej żona przełamały schematy i uprzedzenia, będąc na okładkach jednego z najważniejszych magazynów społecznych w Meksyku, publikacji „Quién”. Swoim przykładem rodzina Atri Huerta pokazuje, że świat bez stereotypów jest możliwy.  

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *