Joy Huerta i jej żona po raz drugi zostają mamami


Joy i Diana podzieliły się pierwszymi zdjęciami Nour


Rodzina się powiększa! Szczęście jest obecne w domu Joy Huerty i jej żony, Diany Atri. Wczoraj na ten świat przybyło drugie dziecko pary, Nour.

Tego popołudnia para podzieliła się wiadomościami za pośrednictwem swoich kont na Instagramie, na których oboje kontemplują dziecko w pierwszych minutach narodzin.

Noah jest pierwszą córką tej rodziny, a w sieciach społecznościowych jej matki dzielą się jej pierwszymi życiowymi przygodami, drapiąc ścianę lub grając na gitarze.

„Rodzina Atri Huerta ponownie się rozrosła. Moja ukochana @dianaatrim, dziękuję za danie mi najpiękniejszej rodziny, uczynienie mnie najbardziej kochaną osobą i za danie nam najbardziej pożądanej córki i syna we wszechświecie. Dzielimy się z nimi przybyciem najmniejszego domu, Nour ”- pisała Joy.Ze swojej strony Diana,napisała: „Wczoraj powitaliśmy nasze piękne dziecko, Nour! Dziękuję kochanie @joynadamas za danie mi rodziny, o której zawsze marzyłam i za uczynienie mnie nieskończenie szczęśliwą”.Otrzymują gratulacje

Rodzina otrzymała gratulacje w sieciach społecznościowych od takich osobistości, jak Regina Blandón, Camila Fernández, Julio Reyes, Verónica Toussaint, Diego Boneta i Alessandra Rosaldo.

Jesse, brat Joy, również przekazał im miłą wiadomość: „Chodźmy! Niech ta piękna rodzina będzie się dalej rozwijać ”.

Odkąd Joy i Diana okazały się parą homoseksualną, były krytykowane, ale jeszcze bardziej przesyłano im słowa wsparcia i empatii.

Joy, zanim ujawniła się, zawsze była sojusznikiem społeczności LGBT.

Podobnie ona i jej żona przełamały schematy i uprzedzenia, będąc na okładkach jednego z najważniejszych magazynów społecznych w Meksyku, publikacji „Quién”. Swoim przykładem rodzina Atri Huerta pokazuje, że świat bez stereotypów jest możliwy.  

Udostępnij
Sprawdź także  Daddy Yankee, Natti Natasha i inni pokazują wsparcie dla Meksyku po trzęsieniu ziemi

Zostaw odpowiedź