Jose Luis 'El Puma’ Rodriguez ma otrzymać nagrodę Legend Award na Latin AMAs w 2021 roku


Doceniany piosenkarz i aktor José Luis Rodríguez, znany również jako „El Puma”, ma otrzymać nagrodę Legend Award podczas szóstej edycji Latin American Music Awards, ogłosiło Telemundo


„El Puma” od sześciu dekad śpiewa fanom hymnowe ballady, takie jak „Culpabloe Soy Yo”, „Dueño De Ti” i „Agárrense De Las Manos”. Artysta zajmujący czołowe miejsca na listach przebojów nagrał również ponad 60 albumów i brał udział w ponad 34 telenowelach, filmach i serialach międzynarodowych.

Wenezuelski artysta wystąpi również na tegorocznych Latin AMAs, które odbędą się 15 kwietnia i będą transmitowane na żywo z BB&T Center w Sunrise na Florydzie.

78-letnia gwiazda dołącza więc do wcześniej ogłoszonej listy gwiazd, w skład którego wchodzą Maluma, Banda MS, Camilo, Carlos Vives, Eslabon Armado, Karol G, Los Dos Carnales i Piso 21. Ceremonia będzie również składać hołd dla zmarłej już legendy, meksykańskiego, regionalnego piosenkarza i autora tekstów Joan Sebastiana.

Zgodnie z protokołami bezpieczeństwa w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich zaangażowanych, rozdanie nagród 2021 uhonoruje niektórych z najbardziej wpływowych współczesnych artystów latynoskich, zgodnie z głosami fanów w 25 kategoriach, w tym pop, urban, tropik, regionalna meksykańska muzyka i nowo dodana kategoria: wirtualny koncert.

Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj Princessa Alba, chilijską obietnicę muzyki miejskiej

Zostaw odpowiedź