J Balvin śpiewa ‘Tu veneno’ w środku nowojorskiego metra


Artysta nigdy nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Z tej okazji 35-letni kolumbijski piosenkarz zaskoczył wszystkich, wsiadając do nowojorskiego metra i wykonując część swojej następnej piosenki Tu veneno.

Poprzez swoje konto na Instagramie , wykonawca utworów takich jak Rojo, Morado, La canción i Mi gente opublikował wideo, w którym można go zobaczyć wchodzącego do metra Wielkiego Jabłka w czerwonym stroju.

W pociągu J Balvin zaczął śpiewać piosenkę Tu veneno, która zostanie wydana w czwartek 18 marca, a która jest drugim singlem z jego kolejnego albumu.

Piosenka ta pojawia się również po premierze piosenki Ma G, którą przedstawił podczas pokazu przed walką pomiędzy bokserem Saúlem Canelo Álvarezem a tureckim Avni Yildirimem, w Miami w lutym.Należy zauważyć, że ten klip jest drugim opublikowanym przez J Balvina w związku z piosenką Tu veneno , ponieważ dzień wcześniej Kolumbijczyk wydał pierwszy fragment nakręcony na ulicach Nowego Jorku, gdzie również wykonuje część utworu.

„12 lat temu chodziłem tymi ulicami marząc. Ponieważ jestem twoją trucizną, robię ci źle, ale dobrze, kiedy to robimy! W ten czwartek ”- napisał na Instagramie.J Balvin jest również w jednym z najważniejszych momentów swojego życia, ponieważ według różnych mediów, takich jak El Gordo i La Flaca , piosenkarz czeka na swoje pierwsze dziecko ze swoją dziewczyną, argentyńską modelką Valentiną Ferrer.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *