J Balvin prezentuje premierowe wideo „Tu veneno”


Piosenka jest drugim singlem z jego nadchodzącego albumu


J Balvin wydał w ten czwartek teledysk „Tu veneno” , drugi singiel, który znajdzie się na jego następnym albumie.

Piosenka i wideo, wyreżyserowane przez Jose Sagaro i wyprodukowane przez Filmheads, zostały ujawnione po tym, jak wykonawca reggaeton udostępnił zapowiedź singla na swoim kanale na Instagramie na początku tego tygodnia.

Piosenka, wyprodukowana przez Sky Rompiendo i Taiko, jest ostatecznym wyrazem kultury reggaeton poprzez swoje rytmy, a dzięki tekstom eksploruje złożone warstwy toksycznej relacji.

„Tu Veneno” pojawia się po wydaniu singla „Ma G”, który to Billboard skomentował jako „oznacza powrót Balvina do korzeni rapu” i został wydany podczas walki Alvarez / Avni Yildirim 28 lutego, kiedy Balvin towarzyszył swojemu przyjacielowi i #1 aktywnemu bokserowi świata, Canelo Alvarez, na ringuProwadzi w Latin AMAs 2021

J Balvin jest obecnie jednym z najczęściej słuchanych artystów. W swojej karierze ma ponad 48 miliardów wyświetleń i ponad 55 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify.

J Balvin i Karol G są na czele listy nominowanych do Latin American Music Awards, imprezy, która powraca w 2021 roku po odwołaniu w zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa.

Oboje otrzymali we wtorek po dziewięć nominacji.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *