GWIAZDY Z UKOCHANYMI ZWIERZAKAMI


Dni w domu nie byłyby takie same bez towarzystwa czworonogów, tych czułych członków rodziny. Maluma , J Balvin i Sebastián Yatra są idealnymi przykładami tego, jak zwierzęta domowe są idealnymi towarzyszami kwarantanny , czy to poprzez działania, które motywują ich do bycia w ruchu, czy do odpoczynku z nimi podczas oglądania filmu lub serialuPsy, koty, a nawet kucyki, zawsze przywiązane do uczuć swoich właścicieli, są najlepszym towarzystwem do przebywania w domu podczas porodu, a sieci społecznościowe są idealną wizytówką, aby cieszyć się ich czułością. Cóż, fajny zwierzak to fajna sprawa.


O zwierzakach możesz poczytać na fajnyzwierzak.pl, a poniżej kilka gwiazd i ich zwierzaki.

Maluma

Faniz znają Bonny i Clyde bardzo dobrze , dwa psy Husky wokalisty. W swoim domu w Medellín w Kolumbii piosenkarzowi towarzyszą nie tylko te dwie białe piękności. Maluma posiada również farmę z końmi, kurami i innymi zwierzętami.

J Balvin

Na początku marca 2020r w życiu J Balvina pojawiła się nowa dziewczyna . I nie, nie chodzi o nową dziewczynę, wręcz przeciwnie. Felicidad to szczeniak, który skradł serca jego fanów, odkąd pojawił się na profilu piosenkarza. Przez całą kwarantannę publiczność mogła zobaczyć, jak bardzo pies rośnie, jednocześnie będąc świadkami najbardziej czułej strony wykonawcy Azul.

Joy Huerta

Zanim ich córka Noah wróciła do domu, Joy Huerta i jej żona Diana Atri mieli zwierzaka. Ich kot Ramón był królem domu, ale musiał podzielić się tronem z Emmą, psem niedawno adoptowanym przez parę.

Nicky jam

Ghost bardzo dobrze towarzyszy Nicky Jam w okresach odpoczynku. Szczeniak doskonale też dopasował się do hasła „Zostań w domu”.

Aitana, Eugenio Derbez, Alessandra Rosaldo i ich zwierzak Fiona

Fiona nie tylko towarzyszy Eugenio Derbezowi w zwykłe dni, ale podczas kwarantanny jej obecność była kluczowa dla rodziny komika.

Salma Hayek

Salma Hayek również kocha zwierzęta, a jej pies Bee dał jej doskonały przykład, jak poddawać się kwarantannie. „Moje Bee bardzo poważnie potraktowało dystans społeczny. Mam nadzieję, że każdy lubi spędzać czas ze swoimi pupilami ”- napisała meksykańska aktorka obok ładnego zdjęcia psa w torbie.

Sebastian Yatra

Oprócz szukania inspiracji do komponowania nowych piosenek, ten 40-letni Sebastián Yatra bawi się ze swoim szczeniakiem Aureliano , buldogiem francuskim.

Carmen Villalobos i Sebastián Caicedo

Od pierwszych dni kwarantanny Carmen Villalobos i Sebastián Caicedo byli bardzo aktywni w profilaktyce i ze swojego domu w Bogocie w Kolumbii pozowali ze swoimi zwierzakami Freudem i Mambo , a te nie przestają zachęcać pary w tych dniach do wyobcowania społecznego.

Chcesz dowiedzieć się także więcej o zwierzętach. Wejdź na fajnyzwierzak.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *