Gina Rodríguez będzie miała nowy, zaskakujący serial na Netflix


Aktorka dołącza do platformy z rodzinnym serialem, który łączy animację z prawdziwą akcją. Szczegóły


Gina Rodríguez to nowy dodatek do nowej serii skierowanej do rodzinnej widowni, którą przygotowuje Netflix. „Lost Ollie”, gdzie będzie mieszać animację z prawdziwą akcją. Wystąpią również  Jake Johnson i Kesler Talbot.

„Lost Ollie” to opowieść o epickiej przygodzie zagubionej zabawki, która przeszukała kraj w poszukiwaniu zgubionego chłopca, a także opowieść o chłopcu, który stracił więcej niż najlepszego przyjaciela”- wyjaśnił Netflix w oświadczeniu .Platforma wyjaśniła również, że ten projekt jest „poruszającą podróżą” zainspirowaną książką „Odyseja Ollie” autorstwa Williama Joyce’a. Twórcą serii, którą wyreżyseruje Peter Ramsey, jest Shannon Tindle.

Dobrze znana w Stanach Zjednoczonych i Polsce z serialu „Jane the Virgin” (2014–2019), Rodríguez brała ostatnio udział w kilku filmach, takich jak „remake” Miss Bala (2019) Catherine Hardwicke czy „Kajillionaire ” Miranda July.

W ostatnich tygodniach ujawniono dwa nowe projekty, w które zaangażowana będzie Latynoska.

W jednej Rodríguez zagra u boku Zacharego Leviego („Shazam!”, 2019) w komedii przygodowej Amazona „Lost And Found ”.

W tej samej firmie będzie pracować nad romantyczną i bardzo chóralną komedią „I Want You Back”, w której będą jej towarzyszyć Charlie Day, Jenny Slate, Scott Eastwood, Manny Jacinto i Clark Backo.

Udostępnij
Sprawdź także  Elena Rivera skacze do Antena 3, a zagrać hiszpańskiej wersji 'Fatmagul'

Zostaw odpowiedź