Fernando Noriega zastępuje Gonzalo „N” w „¿Qué le pasa a mi familia?”


Fernando Noriega to nowy Mariano Rueda w telenoweli Televisy po odejściu Gonzalo Peny


Po kilku dniach niepewności Juan Osorio oficjalnie przedstawił Meksykanina jako nowego członka obsady. 

Aktor, znany z udziału w produkcjach takich jak El señor de los cielos, El Chema i Amor en custodia, zajmie się interpretacją „Mariano Ruedy”. 

Podczas konferencji prasowej w poniedziałek 22 marca Noriega był bardzo zadowolony ze swojego udziału w dramacie. 

„Odkąd się dowiedziałem, jesteśmy na pełnych obrotach, czytałem wszystkie rozdziały, oglądałem to, co jest na antenie, dlatego już ich znam i wszystkie ich twarze są mi bardzo znajome. Niektórych już kiedyś poznałem i darzę ich dużą sympatią, a z innymi wiem, że tak będzie ”- deklarował. 

Postać, w którą się wcieli jest „ofiarą wielu sytuacji” i nieustannie żyje w „wirze emocji”. Ze swojej strony producent ujawnił, że zdecydował się włączyć Fernando do historii ze względu na jego nienaganne CV. 

„Są postacie, które grał jako bardzo wymagające i właśnie ta postać jest wyzwaniem” – powiedział. 

Kim jest Fernando Noriega?

Pochodzący z León, Guanajuato, 41-letni meksykański aktor zdobył uznanie jako aktor w produkcjach TV Azteca, studiował w (CEFAT) Centro de Formación Actoral de la televisora oraz w Casa Azul.

Brał udział w produkcjach w teatrze i kinie w kraju oraz za granicą. Tworzył również melodramaty na Telemundo, na przykład brał udział w „El señor de los cielos”.

Fernando również zapuścił się w modę dzięki marce „Lord & Animal”, która skupiała się na dopasowanych garniturach dla mężczyzn.


Udostępnij
Sprawdź także  "Teraz są razem." Wierny sojusznik Edith González w 'Doña Bárbara' zmarł.

Zostaw odpowiedź