Eleazar Gómez zostaje zwolniony warunkowo


poinformowała media, że ​​były chłopak Danny Paoli również przyznał się do winy przed nią i sędzią, za co uzyskał trzyletni okres próbny


, oskarżony o przemoc w rodzinie, został warunkowo zwolniony i będzie musiał poddać się leczeniu psychologicznemu, jak zapowiedziała jego była dziewczyna, .

Po wyjściu z sądu modelka i poinformowała media, że ​​były chłopak Danny Paoli przyznał się do winy przed nią i sędzią, za co uzyskał trzyletnie zawieszenie, zwolnienie warunkowe. 

16 kwietnia odbędzie się przesłuchanie, na którym otrzyma ostatni wyrok.  zgodził się, że dopuścił się przemocy wobec Valenzueli, z powodu której zostanie poddany leczeniu psychologicznemu.

„Jest to kwestia, którą sędzia zadecydował i której muszę przestrzegać, ale wydaje mi się ona ważna, ponieważ na dzień dzisiejszy nikt nie będzie mógł kwestionować tego, co potępiłam, ponieważ on (Eleazar) to zaakceptował”.

Ponadto Valenzuela zapowiedział, że w najbliższych dniach Eleazar zorganizuje konferencję prasową w celu omówienia tej kwestii. Nie sprecyzował, kiedy zostanie zwolniony.

Zaledwie kilka tygodni temu jego była partnerka, Stephanie Valenzuela, poinformowała w oświadczeniu, że odrzuciła umowę z prawnikami aktora i oświadczyła, że będzie kontynuowała proces prawny.

Eleazar Gómez został aresztowany w listopadzie ubiegłego roku za pobicie i próbę uduszenia swojej ówczesnej dziewczyny. 

Udostępnij
Sprawdź także  Aktorzy 'Rebelde / Zbuntowani' opłakują śmierć Enrique Rocha, niezapomnianego Leona Bustamante

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź