Eiza González, Yalitza Aparicio i Salma Hayek są obecne na Złotych Globach 2021


W niedzielę odbyła się 78. ceremonia wręczenia Złotych Globów


W ten weekend odbyła się 78. ceremonia wręczenia Złotych Globów , która rok po roku nagradza najlepsze produkcje kinowe i telewizyjne, mających w tej edycji mocną przestrzeń do produkcji streamingowych, co zostało wzmocnione przez panującą pandemię.

I choć ze względu na stan epidemii ceremonii nie można było przeprowadzić jak przy innych okazjach, to nie był to powód, dla którego gwiazdy zgasły w połowie sezonu nagród, a meksykańskie aktorki Yalitza Aparicio, Eiza González i Salma Hayek również miały swój udział w tej ceremonii.

Pierwszą z nich była bohaterka ROMY Alfonso Cuaróna, Yalitza Aparicio , która wzięła udział w specjalnym programie poświęconym tej edycji nagród, uznanym za jedno z preludiów do Oscarów.

Aktorka podawała różne komentarze, które pozwoliłyby widzom zrozumieć, co będzie się działo podczas ceremonii.Aktorka Salma Hayek była również obecna na 78. edycji Złotych Globów jako jedna z gwiazd, które ogłosiły zwycięzców wieczoru. Wraz z Laurą Pausini, Sarah Hyland i Rosamund Pike była jedną z aktorek, które nosiły czerwoną sukienkę.Tą, która podzieliła się na portalach społecznościowych, że przygotowuje się do nagród, była Eiza González, aktorka filmów takich jak „Baby Driver”, „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” i „Bloodshot”.Poprzez swoje historie, a nawet publikację na Instagramie, pokazała elegancką czarną sukienkę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *