Dulce María: „Ludzie bardzo idealizują ciążę” i nowy singiel 'Nunca'


Piosenkarka zwraca uwagę, że macierzyństwo było „niegrzeczne”, ale jest wdzięczna za to. Ma miejsce także premiera jej nowego singla „Nunca”, który jest częścią albumu El Origen


Dulce María przechodzi pełne zmiany fizyczne i emocjonalne z powodu narodzin swojej pierwszej córki.

Podczas wywiadu z Publimetro piosenkarka musiała poświęcić kilka minut, aby nakarmić swoją córkę.

„Moje życie bardzo się zmieniło i jestem bardzo wdzięczna Bogu, że mam już swoje dziecko. Dzięki Bogu, że wszystko jest w porządku, ale podczas pandemii i powrotu do zdrowia po porodzie było ciężko, bardzo ciężko ”- powiedziała Dulce María.

Dodała: „Przystosowując się do macierzyństwa, karmiąc moje dziecko; Prawda jest błogosławieństwem i oświeca mnie każdego dnia, kiedy widzę jej uśmiech, dlatego jestem wdzięczna i krok po kroku dochodzę do siebie od tego wszystkiego ”.

Piosenkarka i autorka tekstów promuje swój nowy singiel Nunca, będący częścią jej albumu El Origen, który ma nadzieję oficjalnie wydać tego lata.

Nunca jest to dla mnie wyjątkowe, ponieważ napisałam go 11 lat temu ze wspaniałym autorem piosenek i wspaniałym człowiekiem, który niestety odszedł kilka lat temu i bardzo bym chciała, żeby zobaczyła, jak wyszła piosenka”.

Piosenka miała swoją premierę 26 lutego i znalazła się na pierwszych miejscach w kilku krajach.

„Bardzo się cieszę, że fani przyjęli to w niewiarygodny sposób, ponieważ znajduje się w pierwszej trójce w iTunes w Meksyku, w pierwszej dziesiątce w Hiszpanii i na pierwszym miejscu w Brazylii. W jakiś sposób wszyscy jesteśmy daleko, bo nie możemy nawet promować muzyki, odwiedzać tych krajów i wszystko jest nadal wirtualne, ale muzyka wciąż nas zbliża i łączy z ludźmi ”.


Dulce María uważa, że ​​przemysł rozrywkowy już widzi światło na końcu tunelu.

Nunca został napisany na mój pierwszy zagraniczny album i mój pierwszy solowy album; W tej chwili mogę dzielić się tymi piosenkami, które są dla mnie ważne. Ta piosenka jest o złamanym sercu, ale mówiąc jakby w zaprzeczeniu, wydaje mi się, że jest to oryginalny sposób opowiadania mojej historii”.

Podsumowała, że to utwór, który powstał po zakończeniu związku, pokazując jej emocje.

Macierzyństwo

Dulce María ujawniła, jak te dwa miesiące spędziła z córką i jakie zmiany przeżywa.

„Wszystko jest trudne, bycie w ciąży i pandemia. To bardzo silna przemiana kobiet, a ludzie często idealizują ciążę, lecz w rzeczywistości jest to bardzo trudne dla kobiet. Również kiedy rodzi się Twoje dziecko, rodzisz się jako matka. W końcu nikt nie uczy cię bycia matką, teraz było to trudne, szczególnie w pierwszych dwóch miesiącach po porodzie. Fizycznie dochodzę do siebie, przyzwyczajam się do tego, że w ogóle nie śpię, bo dziecko budzi się o 2, 4, 6 i 8, a ty musisz tam być”.

Aktorka zwróciła uwagę, że przeżywa rodzaj pojedynku.

„Zaakceptowanie mnie jako matki – w pewnym sensie – to także pojedynek, bo zostawiasz za sobą kobietę, którą byłaś wcześniej, teraz jesteś matką”.

Dodała: „Dzięki Bogu, moje dziecko jest w zdrowe, a ja ledwo dochodzę do siebie, nie mogę przejść na jakąś świetną dietę z powodu karmienia piersią, ale oto nadchodzę (śmiech)W swoich słowach wyjawił: „Zawsze będę mogła być lepszą matką, żoną, osobą, piosenkarką, aktorką i autorką tekstów”.

Szczegóły w skrócie

Bycie mamą. „O nie! Jestem w pieluchach jako mama. Daję z siebie całą miłość, ale jako matka dałabym sobie 9 ”- brzmiała ocena Dulce Maríi.

El Origen. Piosenkarka wyda album przed latem, na którym znajdzie się nowy singiel Nunca, który skomponowała jedenaście lat temu.

Streaming . Zapowiedział, że może zrobić wirtualny koncert: „W pewnym momencie mogę zrobić trochę streamingu, ale nie teraz, bo trzeba spotykać się z muzykami i być bardzo ostrożnym. Chciałabym to zrobić, ale jeszcze nie ”

Światowy sukces

8 krajów umieściło piosenkę Nunca na szczycie iTunes, takich jak Argentyna, Brazylia, Kolumbia, Peru, Izrael, Chile, Ekwador i Słowacja.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *