Dlaczego Michelle Morone nie wystąpi w drugim sezonie 'Toy Boy'?


Włoch został zastąpiony przez Álexa Gonzáleza


Wiadomo już od kilku dni: Álex González dołącza do obsady Toy Boy w drugim sezonie. Młody człowiek dołączy wiec do Jesúsa Mosquery, Maríi Pedraza i Cristiny Castaño. I tak, brakuje wśród nich nazwiska: Michele Morrone .

Włocha nie będzie w nowej odsłonie erotycznego thrillera. Jak dowiedział się Formula TV, wynika to z osobistych powodów artysty, których nie ujawnił. „Prywatna sprawa oznaczała, że ​​agendy Włocha nie da się pogodzić z datami produkcji serialu” – wyjaśnia medium.

Spowodowało to zmianę scenariusza przez zespół Pablo Roa i Fernando Sancristóbala, co również doprowadziło do podpisania kontraktu z Gonzálezem. Tym, który będzie, będzie Federiciem Sabatini.

Ale co się wydarzy w drugim sezonie Toy Boya ? Pokaże nam kontynuację zakończenia pierwszego sezonu. Punktem wyjścia są eksplozja dyskoteki Inferno i Triana na krawędzi śmierci.

Jeśli chodzi o Hugo, został uniewinniony z morderstwa, o które został oskarżony, więc teraz przyszedł czas na zemstę. Oczywiście zniknięcie Macareny to kolejna kwestia do omówienia. Besigna próbuje zapanować nad Mediną i Rojasem. 

Właściciele nowego luksusowego klubu ze striptizem w Marbelli też będą mieli wiele do powiedzenia. W tym drugim sezonie wiele nas czeka. A czy ty jesteś na to gotowy? W tej chwili data premiery nie jest znana.

Michele Morrone, w muzyce

Choć nie będzie go w drugim sezonie Toy Boya, to będzie w muzycznych planach. Włoch zaprezentuje swój album Dark Room 11 marca na wirtualnym i ekskluzywnym koncercie.

Będzie odbywać się za pośrednictwem portalu Live Now, a bilety są od teraz w sprzedaży za 10 €. „Trudno wydać album bez możliwości, aby go wykonać. Muzyka była inspiracją dla wielu ludzi w tych trudnych czasach i w końcu mam mieć możliwość wykonywania Dark Room z moim zespołem, to takie błogosławieństwo. Nie mogę się doczekać, aby zaoferować wam ten program i dać wam możliwość wykorzystania muzyki jako drogi ucieczki na chwilę ”, wyjaśnia artysta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *