Dawid Bisbal wita wiosnę obietnicą nowej muzyki


Czy solista z Almerii przygotowuje nowy album?


David Bisbal zawsze będzie wspominał rok 2020 w słodko-gorzki sposób. To rok, w którym doświadczyliśmy globalnej pandemii, więc nie był w stanie utrzymywać kontaktu ze swoimi fanami tak często, jak by sobie tego życzył. Ale z drugiej strony, oprócz powitania nowego członka rodziny, był to rok triumfu i sukcesów dla jego najnowszego projektu muzycznego: En tus planes.

Zdobywca LOS40 Music Awards 2020 i Premios Odeón 2021 a Mejor Álbum, widział swoją pracę i pracę całego zespołu nagrodzoną, a która wkrótce może mieć kontynuację. Tak to przynajmniej sugerował artysta w swoich sieciach społecznościowych.

Wraz ze zdjęciem pięknego hiacyntu David Bisbal przywitał wiosnę i otworzył coś, co wydaje się nową sceną muzyczną: „Dzień dobry wszystkim. Mam nadzieję, że bardzo się wam spodoba ta cudowna niedziela. Czy jesteście gotowi na przyjęcie nowej muzyki? ??”.

Jego fani odpowiedzieli jednogłośnie: „Uwielbiamy tę wiosnę, ponieważ zawsze przynosi dobre rzeczy i prawie zawsze z waszą muzyką. Ile dni zostało?”. To jest wielkie pytanie, które pojawia się teraz w umysłach tysięcy wyznawców tego muzyka.


Co tym razem zaprezentuje?

W kwietniu będzie miał swój występ na Latin AMAs 2021, na który czekamy.

Udostępnij
Sprawdź także  Dwie ważne straty poniesione w 'Elite'

Zostaw odpowiedź