David Bisbal załamany utratą przyjaciela, Álexa Casademunt; 'Myślałem i niej, o Brunie'


Nie mógł powstrzymać łez, wspominając swego przyjaciela


Nagła śmierć Álexa Casademunt w wieku zaledwie 39 lat wstrząsnęła całą Hiszpanią. Wiele osób nie może powstrzymać łez na tą smutną wiadomość. Wśród nich jest  David Bisbal, kolega z Operación Triunfo, który łamiącym się głosem pojawił się w mediach.

Álex Casademunt był ojcem Bruny, trzyletniej dziewczynki, której poświęcił całą swoją uwagę. David Bisbal przypomniał sobie, jak jego kolega wysłał mu filmy z tańczącą córką.

Ponadto nie był w stanie ukryć ciężkiego ciosu jakiego doznali, wszyscy jego przyjaciele i współpracownicy. „To okropne, kontaktowałem się z kolegą, Manu Tenorio, a także z Davidem Bustamantem … jest nam bardzo smutno” – powiedział.


„Życie to mrugnięcie okiem, jesteśmy narażeni na każde niebezpieczeństwo” – powiedział David, a ta straszna strata uświadomiła mu, jak krótkie jest życie. Co więcej, jak wyznał, pierwszą rzeczą, jaką zrobił, gdy się obudził, było uściskanie swoich dzieci, wspominając Brunę.

„Kiedy się obudziłem i zobaczyłem moje dzieci, których mam trójkę, przytuliłem je i przypomniałem sobie Brunę, jak nazywa się córka Alexa” – podsumował David, który również stwierdził, że zarówno on, jak i jego koledzy chcą wesprzeć rodzinę Álexa


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *