Czy 'Mi segunda madre' wraca? Oto, co wiadomo o remake’u


Melodramat zostałby wyprodukowany przez Juana Osorio, który był również odpowiedzialny za pierwszą wersję


W rolach głównych telenoweli wystąpili: María Sorté i Enrique Novi. Reżyserował: Miguel Córcega. „Mi segunda madre” odniosła sukces po premierze 16 stycznia 1989 roku a teraz zapowiada się powrót na ekrany telewidzów.

Według Infonovelas na Instagramie, nagrania melodramatu mogą rozpocząć się w maju, a odpowiedzialnym za projekt miałby być Juan Osorio, który był producentem pierwszej wersji.W 2013 roku Televisa nakręciła nową wersję: „Por Siempre Mi Amor” wyprodukowaną przez Ignacio Sada Madero, z udziałem Susany González i Guya Eckera.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, kto będzie protagonistką tego melodramatu opartego na oryginalnej opowieści Abla Santa Cruz?

Historia „Mojej drugiej matki”

Daniela Lorente jest odnoszącą sukcesy projektantką i właścicielką prestiżowego domu mody, ale także żoną Alberto, mężczyzny, który ją zdradza i kradnie jej pieniądze.

Pewnego pięknego dnia odkrywa prawdę o nim i potępia go, więc Alberto poprzysięga zemstę.

Wtedy też pojawi się Juan Antonio Méndez Ávila, ważny biznesmen, który właśnie został wdowcem i stara się dać swojej córce Mónice to, co najlepsze.

Szczęście ze spotkania jest tak wielkie, że decydują się na ślub, nie znając przeszkód, jakie napotkają na swojej drodze do szczęścia.

Należy zauważyć, że „Mi segunda madre” została nagrodzona nagrodami Premios TV y Novelas 1990 w kategorii Najlepsza Telenowela, Najlepszy scenarzysta i Najlepszy reżyser.

Podobnie María Sorté zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, Fernando Ciangherotti dla najlepszego antagonisty a Alfredo Adame dla najlepszego nowego aktora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *