Christopher Uckermann dzieli się swoimi przemyśleniami z niepokojącą wiadomością


Christopher Uckermann, piosenkarz i aktor, przesłał wiadomość, w której stwierdza: „Nie ma już potrzeby, aby się chronić”; dawny RBD promuje swój subtelny wszechświat.


Christopher Uckermann wraca do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i niepokojącym przesłaniem.

Niektórzy jego fan poczuli się zaniepokojeni, ponieważ zapewnia, że ​​„nie ma już potrzeby, aby się w jakikolwiek sposób chronić”.

Kilka dni temu piosenkarz zmonopolizował wiadomości podczas wywiadu na międzynarodowym lotnisku w Meksyku.

„Nie, nie wierzę w szczepionkę, jeśli mam być szczery. Myślę, że może być gorsza niż sam Covid” – powiedział 34-letni aktor.

Dodał: „Jestem kimś, kto osobiście nie wierzy w szczepionki, które dali mi jako chłopcu, ponieważ mi dali”.

„Ale dzisiaj bardzo wierzę w naturalność, popieram naturalne odżywianie i na pewno nie zostałbym zaszczepiony” – podkreślił były członek zespołu RBD.

Teraz Christopher wysłał wiadomość za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, w której podzielił opinie na temat jego wizji świata i przewidywań.

„Subtelny świat tworzy nową erę, dajcie się otworzyć, nie bójcie się… jesteście bezpieczni” – wspomniał we wtorek.

Kontynuując:

– Nie ma potrzeby, by się w jakimkolwiek sensie chronić, zaufaj – zakończył dając znak ręką. Podzielił tym fanów.

„Podziwiam cię i kocham twoją pracę, ale w obecnym kontekście pandemia jeszcze się nie skończyła i nie wolno nam obniżać czujności” – przesłał użytkownik Jorge Burgos.

Do czego dodał: „naturalne nie zawsze wszystko leczy, szczepionka jest skuteczna, tylko nie dezinformuj swoich fanów (w tym mnie). Bardzo cię kocham Chris”,

Poprzednio

Pięć lat temu Christopher Uckermann udostępnił film, w którym mówił o przebudzeniu ludzkiej świadomości, słowach, które internauci szybko powiązali z pojawieniem się koronawirusa, choroby, która zmusiła świat do ograniczenia mobilności społecznej.

„Około 2018, 2020, 2021 roku nastąpi przebudzenie świadomości człowieka, dla tych, którzy są dobrze skomunikowani, dla tych, którzy nie są, zmiana będzie trudna, nie będzie łatwa” – powiedział piosenkarz w Periscope.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *