“Búnker”: kończą zdjęcia w Meksyku


Seria pojawi się za pośrednictwem platformy HBO Max


WarnerMedia ogłosiło właśnie zakończenie zdjęć do „Búnker”, nowej produkcji Max Original wyprodukowanej w Meksyku wyłącznie dla HBO Max, nowej platformy streamingowej, (w Polsce póki co cały czas mamy HBO Go). Serial będzie miał premierę w terminie, który zostanie ogłoszony później, czy także w Polsce? Zobaczymy.

Ta produkcja obejmuje osiem półgodzinnych odcinków i ma obsadę, w skład której wchodzą Bruno Bichir, Miguel Rodarte, Ricardo Polanco, Liz Gallardo, Adrián Vázquez, Claudette Maille, Giselle Kuri, Víctor Oliveira i Jesús Zavala. Argentyński pisarz, eseista i scenarzysta Esteban Seimandi, jest showrunnerem serialu pod kierownictwem Joe Rendóna.

„Búnker po raz kolejny ilustruje ogromny talent i jakość, z jaką jest produkowany w Ameryce Łacińskiej. Nawet w tym pandemicznym i pełnym wyzwań kontekście ścisłych protokołów, podejmuje się wielkie wysiłki, aby nadal opowiadać najlepsze historie i przedstawiać je naszym odbiorcom w regionie. WarnerMedia dodaje tę wspaniałą produkcję Bunkera do swojego zróżnicowanej i bogatej w treści biblioteki”- wyjaśnił Ricardo Pichetto, lider produkcji WarnerMedia w Ameryce Łacińskiej.

Dzięki produkcjom takim jak „Búnker”, HBO Max będzie zawierało szeroką gamę wysokiej jakości oryginalnych treści Ameryki Łacińskiej, w których wystąpią najlepsi gawędziarze i lokalne talenty z autentycznym i odpowiednim głosem, oferując wyjątkowe, nowe doświadczenie rozrywkowe dla wszystkich odbiorców tego regionu. Nie wiadomo czy te treści pojawią się w innych rejonach świata, na to liczymy.

Nagrania rozpoczęły się w styczniu z rąk producenta Dopamine i po ścisłym zastosowaniu protokołu sanitarnego wymaganego przez WarnerMedia Latin America przez cały zespół produkcyjny i talent artystyczny.

„To było nowe i wymagające doświadczenie dla wszystkich, ale bierzemy na siebie odpowiedzialność z wielką dyscypliną i cierpliwością, zawsze stawiając zdrowie i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Dziękujemy wszystkim za dodatkowy wysiłek, a naszym kolegom z WarnerMedia za zaufanie i pracę zespołową wykonaną w ciągu tych tygodni ”, powiedziała Fidela Navarro, CEO Dopamine.

Sprawdź także  Andrés García przedstawia szczegóły swojego serialu telewizyjnego

Fabuła „Búnker”

„Búnker” to komedia akcji, w której „Vladimiro”, mężczyzna w średnim wieku, który stracił szacunek swojej żony i dzieci, odnajduje spokój tylko w starym bunkrze w piwnicy swojego domu; dopóki los się nie odwróci, a on przeżywa szereg okoliczności pełnych splątań, akcji i zabawy.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź