Bad Bunny wygrywa najlepszy album Latin Pop lub Urban na Grammy Awards 2021. Występ z Jhay Cortez


Bad Bunny zdobył swoją pierwszą w historii nagrodą w niedzielny wieczór


Supergwiazda z Puerto Rico wygrała najlepszy album latynoskiego popu lub urban (  pop or urban album) za swój znajdujący się na szczycie list przebojów YHLQMDLG, gdzie był jedynym albumem miejskim (urban) przeciwko popowym produkcjom, takim jak Por Primera Vez Camilo , Mesa Para Dos Kany Garcia , Pausa Ricky'ego Martina i Debi Nova 3:33.

„Jestem bardzo szczęśliwy, bardzo dumny” – powiedział podczas swojego przemówienia. „Chcę podziękować każdej osobie na świecie, która słucha mojej muzyki, wspiera moją karierę i pomysły. Realizowanie marzeń poprzez robienie tego, co kocham, jest czymś wyjątkowym”Bunny zgarnął nagrodę zaledwie chwilę po swoim oszałamiającym występie „Dakiti” u boku Jhaya Corteza.

„Dla mnie to spełnienie marzeń” – powiedział Cortez Associated Press przed swoim występem. „To nie Latin , to oficjalne Grammy, a pochodzenie z naszej małej wyspy Puerto Rico i bycie tutaj na scenie z innymi gwiazdami to spełnienie marzeń”.

Inne latynoskie gwiazdy które wygrały złoty gramofon na to: Argentyńczyk Fito Páez, Kolumbijska grupa Grupo Niche i Meksykanka Natalia LaFourcade.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź