Anitta, Juanes, Ricky Martin, Maluma, Carrie Underwood & Inni wystąpią na 2021 Latin AMAs


zaprezentowało drugą falę wykonawców, którzy zajmą centralne miejsce podczas rozdania nagród (Latin AMAs) w kwietniu 2021r


Potwierdzeni na corocznej ceremonii są: , Manuel Turizo, Pitbull, , Wisin, Yandel, Ziggy Marley, Alaina Castillo, Cami, Carlos Rivera, Juhn, Mariah Angeliq, Natanael Cano, Sofía Reyes i Yendry.

country Underwood dołączy do Davida Bisbala w ich pierwszym w historii telewizyjnym występie z „Tears of Gold”, Ricky i , a także Ziggy i , przedstawią swoje nadchodzące współprace,  zaśpiewa fanom nową piosenką z jego albumu, który ma się wkrótce ukazać, i Karol G wystąpi na scenie z Mariah Angeliq na ekskluzywnej premierze telewizyjnej, to tylko kilka elementów.

Dołączają do pierwszej fali wykonawców, w skład której wchodzą: Bárbara, Banda MS de Sergio Lizárraga, Camilo, , David Bisbal, Eslabon Armado, Gerardo Ortiz, Joss Favela, Karol G, Los Dos Carnales, Maluma, Myke Towers, Nicky Jam, Piso 21 i specjalny hołd dla nieżyjącego już regionalnego meksykańskiego piosenkarza, Joana „El Poeta del Pueblo” Sebastiana.

Zgodnie z protokołami bezpieczeństwa w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich zaangażowanych, uhonoruje niektórych z najbardziej wpływowych współczesnych artystów latynoskich, zgodnie z głosowaniem fanów (Kliknij tutaj) w 25 kategoriach, w tym pop, urban, tropical, regional Mexican i nowej kategorii: wirtualny .

Latynoskie AMA z ., których gospodarzem jest Jacqueline Bracamontes, zostaną wyemitowane w czwartek 15 kwietnia z BB&T Center w Sunrise na Florydzie przez i będą transmitowane jednocześnie na Universo i w obu Amerykach przez Internacional.

Udostępnij
Sprawdź także  Carlos Vives otrzyma nagrodę w siedzibie ONZ za działalność filantropijną

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź