Amazon wypuszcza zwiastun serialu dokumentalnego o Sergio Ramos, z Pilar Rubio i Ikarem Casillasem


Zawiera oświadczenia od piłkarza, kolegów z drużyny i rodziny


Amazon Prime Video zaprezentował oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego La Leyenda Sergio Ramos. Produkcja o życiu międzynarodowego piłkarza, będąca kontynuacją El Corazón de Sergio Ramos, trafi na platformę 9 kwietnia. 

Serial będzie składał się z 6 odcinków, które będą obejmować kamienie milowe piłkarza, traktując za punkt wyjścia najbardziej decydujące momenty jego życia i kariery zawodowej minionego sezonu.

W ten sposób pokażą niepublikowane obrazy z podboju ligi, refleksje na temat najważniejszych decyzji w swojej karierze, wspomnienia wspaniałych chwil i planów na przyszłość, a wszystko to przy świadectwie tych, którzy dzielili z nim życie osobiste i zawodowe.

W jednominutowym zwiastunie pojawiają się kluczowi bohaterowie jego życia, tacy jak Pilar Rubio, Íker Casillas, Raúl czy Roberto Carlos.


Od chwały po ból i rozczarowanie

To historia, która będzie opowiadać o epoce i chwale, ale także bólu i rozczarowaniu, bo droga bohatera wymaga poświęcenia i po ponad 15 latach w elicie.

Legenda Sergio Ramosa zawiera świadectwa niektórych osób, które były częścią kariery piłkarza, takich jak jego koledzy z drużyny i trenerzy Zinedine Zidane, Vicente del Bosque, Luka Modric, Marcelo Vieira, Toni Kroos, Raphaël Varane, Lucas Vázquez, Raúl González Blanco, Roberto Carlos, Iker Casillas, Jesús Navas czy Sergio Busquets.

Oprócz tego także przyjaciół i osobistości, które miały wpływ na życie Sergio Ramosa, takich jak Alejandro Sanz, Jorge Valdano czy Rafa Nadal

Udostępnij
Sprawdź także  Pierwsze zdjęcia Profesora w jego nowym projekcie z Amazon

Zostaw odpowiedź