Álex Casademunt uczestnik pierwszej edycji Operación Triunfo ginie w wypadku. David Bisbal, Chenoa reagują na informacje


Miał 39 lat i osierocił dziewczynkę


Około północy 2 marca, sieci zaczęły wypełniać się wiadomościami o śmierci Álexa Casademun . Ktoś z Mataró Neighborhood Patrol ujawnił wiadomość zaledwie kilka minut po tym, jak był świadkiem wypadku, w którym zginął piosenkarz w wieku 39 lat. Początkowo sądzono, że to motocykl, ale gdy poznano więcej szczegółów, okazało się, że to samochód.

Było to coś, co oburzyło wielu, którzy wierzą, że to nie jest sposób ani czas na przekazywanie wiadomości, gdy rodzina nie została jeszcze nawet poinformowana o wydarzeniu.

Sieci stały się wylęgarnią wiadomości krytykujących ten występek za brak wrażliwości wobec ludzi, którzy kochali piosenkarza. Niektórzy z jego kolegów, jak Natalia, poprosili kogoś, aby powiedział, że wiadomości, które krążyły o świcie na Twitterze, nie są prawdziwe.


Ale to była prawda. Przedstawicielstwo Casademunta ostatecznie potwierdziło smutne wydarzenie. „ Bardzo nam przykro z powodu wiadomości o śmierci Álexa Casademunta. Wiele ucuzć wsparcia dla całej rodziny i jego przyjaciół. Spoczywaj w pokoju ” – napisali w sieci.

Był ojcem dziewczynki. Mała Bruna właśnie skończyła trzy lata i stała się wielką bohaterką jego sieci i, oczywiście, jego życia. Teraz będzie musiała opłakiwać przedwczesną śmierć swojego ojca.Życie z muzyką i telewizją

Wiele osób pamięta jego czas spędzony w Operación Triunfo. Zjawisko telewizyjne, które zmieniło jego życie, podobnie jak jego kolegów, w tym Davida Bisbala , Chenoa , Rosy López , Natalii i Davids Bustamante .

W październiku tego roku obchodzimy 20. rocznicę tego programu, a on nie będzie mógł świętować go ze swoimi kolegami z drużyny. Był technikiem urządzeń, kiedy pojawił się na castingach i został jednym z uczestników. Wstąpił do Akademii i zajął dziesiąte miejsce.

Po zakończeniu konkursu współtworzył Fórmula Abierta z Geno , Javiánem i Mireią, chociaż wkrótce po tym zdecydował się rozpocząć solową podróż, wydał swój pierwszy album Inquietudes, a jego kariera muzyczna była jak kolejka górska pełna wzlotów i upadków.

W 2010 roku spróbował szczęścia ze swoim bratem Joanem, a w 2016 roku wrócił do projektu Fórmula AbiertaJaviánem i Tessą Bodi. W międzyczasie czas dzielił między telewizję i aktorstwo.

Widzieliśmy go w programach takich jak Los Lunnis czy ¡Mira quién baila! Był komentatorem El programa de Ana Rosa  i pracował jako aktor w serialach takich jak La sopa boba czy Arrayán. Brał także udział w musicalach, takich jak Mamma Mía.

Żegnaj

Jego wesoły i pozytywny charakter sprawi, że będziemy go wspominać z wiecznym uśmiechem. Wkrótce wielu zaczęło się z nim żegnać , próbując pogodzić się z nieoczekiwanymi i tragicznymi wiadomościami.

Emocjonalne pożegnanie

Smutne reakcje na utratę przyjaciela i partnera wkrótce nadeszły. Natalia była jedną z pierwszych, które usłyszały wiadomości


Potem nadeszły kondolencje od pozostałych kolegów. Bisbal  czy Chenoa , jak tylko wstali, i jak reszta, wszyscy podzielili się swoim bólem, gdy usłyszeli wiadomość i zadedykowali miłe słowa swojemu byłemu towarzyszowi i przyjacielowi. Stan szoku jest uogólniony.

W tym trudnym czasie możemy przesłać rodzinie szczere kondolencje.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *