„Alba” prezentuje swój pierwszy zwiastun: Elena Rivera to hiszpańska Fatmagül w adaptacji tureckiego serialu w Atresplayer


„Fatmagül” był pierwszym tureckim fenomenem, który eksplodował w Hiszpanii, a w najbliższych tygodniach ukaże się jego hiszpańska adaptację. 


Atresplayer zaprezentował pierwszą zapowiedź „Alba” , nowej serii, która zostanie ukaże się tam marcu, a później w Antena 3.

W roli głównej Elena Rivera (którą ostatnio widzieliśmy w „Inés del alma mía”). „Alba” to historia młodej dziewczyny, która po powrocie na wakacje do swojego miasta pada ofiarą wielokrotnego gwałtu popełnionego przez czterech mężczyzn. Zwrot pojawia się, gdy trzech napastników jest przyjaciółmi Bruna, z którym żyje w związku miłosnym. W ten sposób rozpoczyna się walka o sprawiedliwość przeciwko rodzinie jej gwałcicieli.

Wraz z Eleną Rivera w obsadzie znaleźli się Eric Masip, Álvaro Rico, Adriana Ozores, Pol Hermoso, Jason Fernández, Beatriz Segura, Miquel Fernández, Jorge Silvestre, Ana Wagner, Tito Valverde, Pepa Gracia, Caterina Mengs, Candela Cruz, Antonio Gil, Jordi Ballester, Luis Iglesia, Franky Martín i Mario Santos.

Stado Alby

Serial zainspirowany tureckim `Fatmagül', który mogliśmy oglądać w TVP, składa się z trzynastu odcinków po 50 minut każdy będzie można zobaczyć na Antena 3 po emisji przez Atresplayer. Koordynatorami scenariusza są Igansi Rubio i Carlos Martín, kierując zespołem scenarzystów, w skład którego wchodzą Rma Correa, Susana López, Javier Holgado i Carlos Vila. Serial reżyserują Pablo Guerrero, Carlota Martínez-Pereda i Humberto Miró.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *