Złe wieści! Christopher Uckermann zapewnia, że ​​RBD nie będzie miało więcej koncertów


Po wydaniu nowej muzyki i wystawieniu programu online, Christopher Uckermann potwierdził, że RBD nie będzie w tej chwili więcej koncertować


Pod koniec 2020 roku RBD zaskoczyło wszystkich, zapowiadając powrót na scenę muzyczną, poza tym, cała ich muzyka znalazła się na platformach streamingowych i wydali nową piosenkę. Dodatkowo grupa dała również show online.

Jednakże Christopher Uckermann ujawnił że grupa nie planuje więcej koncertów. W rozmowie z różnymi mediami, którą podjął dziennikarz Edén Dorantes, Christopher Uckmermann został zapytany o koncert, który zaoferowali w grudniu  2020 roku  wraz z trójką kolegów z RBD.Piosenkarz wspomniał, że na razie nie wierzy, aby RBD ponownie zagrało koncert ze względu na pandemię, jakiej doświadcza Meksyk i cały świat. „Na razie mogę powiedzieć, że nie. Myślę, że w ciągu najbliższych dwóch lat nic się nie zmieni. Nie sądzę, żeby były koncerty ”.

Christopher Uckermann powiedział również, że był odpowiedzialny za organizację całego wirtualnego pokazu i że zamierzali go odwołać. „To było wyzwanie, aby zrobić show, byłem tym, który rozmawiał ze wszystkimi, aby go zorganizować i była to odyseja, kilka skomplikowanych miesięcy, jeden czas. Potem zmiany na to, co było wymagane i szanowałem wszystko, co dotyczyło covidu. Kilka dni wcześniej mieliśmy odwołać, ponieważ wystąpiło wiele przeszkód – zdradził aktor.Christopher Uckermann podkreślił, że  RBD nie zrobi na razie więcej koncertów ani pokazów online, ponieważ nie jest to takie łatwe. „Na razie było tylko to spotkanie i nie wiemy, co będzie później, kiedy robi się wirtualne show, to nie jest tak, że można je odbywać co trzy miesiące” – wspomniał.

Sprawdź także  Kim jest obecna dziewczyna Sebastiána Yatry? Piosenkarz był widziany z aktorką Netflix'a

Z drugiej strony powiedział, że Anahí nie była jedyną osobą, która zaraziła się wirusem COVID- 19 po wirtualnym koncercie, ponieważ podobno miał również koronawirusa. „Kiedy to mnie uderzyło, nigdy nie wykonałem testu, ale myślę, że także to miałem, ponieważ miałem gorączkę przez tydzień. To było po koncercie, nie wiedziałem, kiedy to się stało, mogło być wszędzie ”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź