Zabito wokalistę grupy muzycznej „Zona Rika” w stanie Meksyk


Artysta zidentyfikowany jako „Jimmy” Cruz został zastrzelony; napastnicy najwyraźniej uciekli motocyklem


W piątek wieczorem z broni palnej zginął mężczyzna zidentyfikowany jako Jaime Cruz Pastrana, alias „Jimmy”, wokalista grupy merengue Zona Rika w stanie Meksyk.

Według doniesień ofiara opuścił dom swojej dziewczyny, gdy został zaatakowany przez napastników na motocyklu, którzy strzelili do niego co najmniej 15 razy.

Przestępcy natychmiast uciekli, a „ Jimmy Cruz ”, jak go również nazywano, upadł na ziemię. Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratownicze, aby  udzielić mu pierwszej pomocy, jednak wykryły, że nie ma już oznak życiowych.

Lokalne władze poinformowały o tym  Ministerstwo Publiczne,  aby wszczęło odpowiednie śledztwo, w związku z czym  organ wymiaru sprawiedliwości zażądał usunięcia ciała w  celu przeniesienia.Jak dotąd motyw zbrodni nie jest znany, więc już toczy się pierwsze śledztwo w celu ustalenia sprawców. 

Zona Rika: Przyjaciele opłakują śmierć Jaime Cruz Pastrany

Zarówno koledzy, jak i przyjaciele wokalisty Zona Rika opłakiwali jego śmierć. Grupa Los Askis ze swojej strony na Facebooku opublikowała zdjęcie „ El Jimmy ” wraz z pożegnalną wiadomością.

Spoczywaj w pokoju, nasz wspaniały przyjacielu, Jimmy Cruz, Zona Rika, niech niebo wypełni beza, rytm i smak ” – wspominali.

Podobnie, inny zespół merengue, który również wypowiadał się w związku z tym wydarzeniem, był „ Merenglass” , gdzie  ubolewał nad śmiercią Cruz Pastrany .

Rodzina Merenglassów dołącza do bólu, który ogarnia rodzinę Cruz i grupę Zona Rika z powodu znaczącej śmierci Jaime Cruz . Niech Bóg ma to w swojej chwale. Merengue jest w żałobie. QDEP ”- napisali.

Sprawdź także  Joy dzieli się zdjęciem z żoną i córką

Ponadto, „ Grupo Yamaro ” napisała wiadomość ze swojego  konta na Twitterze , gdzie włączył się w żal, że świat merengue traci takiego wokalistę „Zona Rika”.

„ Głęboko żałujemy, że odszedł Wielki Jimmy Cruz , wokalista Zona Rika , łączymy nasze modlitwy i myśli z grupą i jego rodziną. jego przyjaciele z grupy Yamaro ”- napisali.


W sobotę o świcie wokalista grupy muzycznej merengue Zona Rika, Jaime Cruz Pastrana, alias „Jimmy”, został znaleziony martwyrzekomo zastrzelony przed domem swojej dziewczyny.Źródła bliskie śledztwu podały, że ciało znajdowało się na Quintana Roo Avenue, San Pablo de las Salinas, gmina Tultitlán i że śmierć nastąpiła w wyniku strzałów z broni palnej. Najwyraźniej wydarzenia rzekomo miały miejsce w piątek wieczorem; Jednak dopiero nad ranem w tę sobotę jego krewni zidentyfikowali ciało piosenkarza.

Jak dotąd motyw zabójstwa nie jest znany i nie zostało potwierdzone, czy adres, pod którym został zaatakowany, należał do jego partnerki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź