Yon González i Blanca Suárez potwierdzeni w 'El Internado: Las Cumbres'


Aktorzy ponownie wcielą się w Ivána i Julię


Rozpoczyna się odliczanie do premiery El Internado: Las Cumbres. Restart udanego serialu, który Antena 3 wyemitował w latach 2007-2010, ukaże się 19 lutego na Amazon Prime Video i możemy wreszcie ujawnić jeden z najlepiej strzeżonych sekretów.

El Internado: Las Cumbres nie jest kontynuacją El Internado, ale ma wiele wspólnego z poprzednikiem. Myśleliśmy, że platforma wykorzysta niektóre elementy tego fikcyjnego tytułu i stworzy własną wersję. Zgadza się, chociaż ta seria nie zaprzeczy historii Laguna Negra.

Wszystko, co wydarzyło się w tym ośrodku, nie wpłynie na fabułę, choć najwyraźniej będzie miał pewien związek. Spodziewamy się, że Yon González i Blanca Suárez, dwójka bohaterów oryginalnej serii, powróci, by wcielić się w Ivána i Julię w El Internado: Las Cumbres .


Yon González i Blanca Suárez w „El Internado” / Atresmedia

To bardzo szczególna scena, szczegół, który twórcy El Internado: Las Cumbres chcieli dać publiczności, która przez siedem sezonów cieszyła się przygodami i nieszczęściami grupy młodych uczniów ze szkoły z internatem, która skrywała tak wiele tajemnic.

O czym jest „El Internado: Las Cumbres”?

El Internado: Las Cumbres odbędzie się w internacie położonym obok starego klasztoru, położonym w niedostępnym miejscu między górami, całkowicie odizolowanym od świata. Uczniowie to zbuntowane i problematyczne dzieci, które będą żyć pod surową i surową dyscypliną narzuconą przez ośrodek przygotowujący ich do ponownej integracji ze społeczeństwem. Otaczający las jest domem dla starożytnych legend , wciąż aktualnych zagrożeń, które pozwolą Ci zanurzyć się w gorączkowych i przerażających przygodach.

W skład obsady tej serii wchodzą: Asia Ortega (Les de l’Hoquei), Albert Salazar (A.K.A.), Daniel Arias (Cuéntame), Daniela Rubio (La caza. Monteperdido), Claudia Riera (Les de l’Hoquei), Paula del Río (El desconocido), Gonzalo Díez (7 días), Carlos Alcaide (Libertad), Sara Balerdi (La línea invisible), Francisca Aronsson (Hotel Paraíso), Natalia Dicenta (Solas), Ramiro Blas (Vis a vis), Alberto Amarilla (Mar adentro), Mina El Hammani (Élite), Joel Bosqued (Un golpe de suerte), Patxi Santamaría (Lucky Fred), Lucas Velasco (Educando a Nina), Joseba Usabiaga (Handia), Amaia Lizarralde (Hospital Central), Iñake Irastorza (Ventajas de viajar en tren), Aitor Beltrán (Ignatius de Loyola) y Kándido Uranga (El silencio de la ciudad blanca)

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *