Yalitza Aparicio będzie częścią pre-show podczas Złotych Globów 2021


Aparicio poprowadzi „Punto de Encuentro TNT – TNT Meeting Point” wraz z Lety Sahagún, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w branży


Transmisja 78. edycji Złotych Globów (Złotych Globów) za pośrednictwem TNT i TNT Series , będzie miała w swoich szeregach meksykańską aktorkę Yalitzę Aparicio jako część pre-show „Punto de Encuentro TNT”, programu poprzedzającego ceremonię wręczenia nagród.

Wraz z prezenterką Lety Sahagún, Yalitza wniesie swoją wiedzę i doświadczenie w branży, aby przeanalizować mocne strony nominowanych, a także przeprowadzić z nimi wywiady, wyszczególnić najlepsze produkcje sezonu, przewidzieć, jakie mogą być niespodzianki, ulubione i najważniejsze wydarzenia jednej najbardziej tradycyjnych gal filmowych i telewizyjnych.

Od czasu pojawienia się w wielokrotnie nagradzanym filmie „Roma” w reżyserii Meksyku Alfonso Cuaróna, za który otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki, wyróżniała się występami na okładkach renomowanych magazynów i znalazła się wśród stu najbardziej wpływowych osób według magazynu Times ().

Ponadto jest Ambasadorem Dobrej Woli UNESCO, była felietonistką The New York Times, jest członkiem Academy of Motion Picture Arts and Sciences – co pozwoli jej głosować w następnych Oscarach – i była gospodarzem ceremonii wręczenia nagród Latin Grammy.

Organizatorem Złotych Globów jest Foreign Press Association (HFPA), a jego 78. edycję poprowadzą aktorki Tina Fey i Amy Poehler. 

Uroczystość ta wyróżnia się początkiem sezonu nagród w branży filmowej i telewizyjnej, a jej wyniki są zazwyczaj zapowiedzią tego, co wydarzy się podczas innych uroczystości.

odbędą się w niedzielę 28 lutego.

Pre-show „Punto de Encuentro TNT” rozpocznie się pół godziny wcześniej i będzie transmitowane na kanałach TNT i RRSS (YouTube, Twitter i Facebook).

Informacje z TNT.

Udostępnij
Sprawdź także  Królowa południa: kim jest kobieta, która inspirowała serię w prawdziwym życiu

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź