Wisin i Los Legendarios mówią, że nowy wspólny album jest „pełen emocji i świetnej muzyki”


Pomimo trudnych i niepewnych czasów pandemia zachęciła wielu artystów do tworzenia dla fanów nowej muzyki – bardziej niż kiedykolwiek. Wisin i jego długoletni producenci Los Legendarios są tego doskonałym przykładem, upuszczając wspólny album Los Legendarios Vol. 1  w piątek (5 lutego)


Wydany przez La Base Music Group i WK Records, album jest również debiutanckim albumem studyjnym duetu producenckiego, w skład którego wchodzą Marcos Ramírez i Raphael Torres.

„Podczas pandemii mogliśmy bardziej skupić się na naszej własnej muzyce” – mówi Torres dla Billboard . „Skontaktowaliśmy się z Wisinem, aby przygotować utwory, a dla nas to spełnienie marzeń”.

Los Legendarios, którzy są na scenie od 2008 roku, stoją za wieloma hitami reggaeton, w tym „Vacaciones”, „Escapate Conmigo” i „Me Niego”. Ich supermoce również pojawiają się na tym albumie, na którym znajduje się 19 utworów, w tym najnowsze talenty La Base: Chris Andrew, Abdiel i Linares.

„Praca z nowymi talentami jest zawsze przyjemna i odmienna, zwłaszcza gdy są głodni nauki, bardzo utalentowani i pokorni” – mówi Ramirez.

Ale Wisin, Los Legendarios i cały oddział w La Base nie byli sami w tej podróży: ich współpracownikami byli m.in. Nicky Jam, Myke Towers, Sech, Reik, Rauw Alejandro i Lunay.

„To wielkie błogosławieństwo” – mówił Wisin do Billboard . „Myślę, że jednym z kluczy do sukcesu w tym gatunku są kolaboracje. Bardzo ważne było dla mnie otrzymanie szczerego „tak” od kolegów. Każdy ma swój wkład, aby ten album był legendarny. To album pełen emocji i świetnej muzyki ”.


O „Fiel” we współpracy z Jhay Cortez.

„To orzeźwiający i jeden z moich ulubionych utworów na albumie, ponieważ przykuwa uwagę” – zauważa Wisin. „Sposób, w jaki Jhay zinterpretował tę piosenkę, również zwrócił moją uwagę, ponieważ pokazuje mi, że jest wszechstronnym artystą, który potrafi wkroczyć w różne światy”.

Inne polecane utwory Wisin i Los Legendarios to: “Mami,” “Mari Mari,” “Fiel,” “Baila “Conmigo,” “’Mi Niña” and “Vamo’ Alla.”

Sprawdź także  GINEBRAS - wprowadza 'Chico Pum', jeśli ich nie znasz, warto teraz poznać

Streamuj i słuchaj Los Legendarios Vol. 1 poniżej:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź