Umiera meksykański aktor Rodrigo Mejía


Aktor udanych telenowel, takich jak Cuidado con el ángel – Nie igraj z aniołem  i Fuego en la sangre, zmarł w wieku 45 lat, co potwierdziło National Association of Interpreters (ANDI)


Meksykański aktor Rodrigo Mejía, znany z występów w popularnych operach mydlanych, takich jak Cuidado con el ángel – Nie igraj z aniołem  i Una maid en ManhattanPokojówka na Manhattanie, zmarł w wieku 45 lat.

Wiadomość została potwierdzona wcześnie za pośrednictwem sieci społecznościowych La Asociación Nacional de Intérpretes (ANDI), które nie określiły przyczyny jego śmierci.

„La Asociación Nacional de Intérpretes informuje o śmierci partnera aktora Rodrigo Mejii. Meksykański aktor zapamiętany jest z udziału w telewizyjnych melodramatach El secreto ocultoMundo de fieras i Cuidado con el ángel. Do jego rodziny i przyjaciół przesyłamy najgłębsze kondolencje w imieniu Rady Dyrektorów i Komisji Nadzoru ANDI ”, czytamy w przekazanym komunikacie.Mejía rozwijał dużą część swojej kariery w Televisa, w firmie, w której brał udział w udanych operach mydlanych, takich jak El juego de la vidaMundo de fierasFuego en la sangre i Cuidado con el ángel, gdzie współpracował między innymi z Maite Perroni i William Levy.

Na Telemundo miał również znakomity udział w udanym melodramacie Una maid en Manhattan , telenoweli, którą prowadzili Litzy i Eugenio Siller w 2011 roku.

Aktor po raz ostatni był widziany w telewizji w 2018 roku jako członek obsady TV Azteca telenovela 3 Familia .

Jeśli chodzi o życie osobiste, Rodrigo był żonaty z meksykańską prezenterką telewizyjną Gaby Crassus, z którą miał dwoje dzieci: Matíasa i Mauro .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *