„Toy Boy” dopisuje bohatera `365 dni': nowe wiadomości o drugim sezonie serii Atresplayer, a Netflix ogłasza pierwsze szczegóły


Sezon 2 „ Toy Boy ”, thrillera erotycznego Atresmedia, zaczyna nabierać kształtów. 


I to właśnie studio potwierdziło pierwsze nazwiska w tych nowych odcinkach, które pojawią się w nadchodzących miesiącach najpierw na Atresplayer Premium, a później na Netflix .

Będą to Michele Morrone, którego widzieliśmy w innym erotycznym hicie ostatnich czasów, polsko-włoskim „365 dni” (którego kontynuacja jest już w toku, a opinie można mieć różne na temat filmu, jednak odniósł sukces na Netflix, a Michele uznanie płci przeciwnej); i Federica Sabatini, którą widzieliśmy we włoskiej „Suburrze”.

Będą grać El Turco i Ranię odpowiednio włoskie rodzeństwo, które posiada One Per Cent, luksusowy klub ze striptizem w Marbelli. Straszliwa eksplozja w Inferno pozostawiła marzenia Toy Boys i Triany na krawędzi. Wszystko wskazuje na to, że był to zamach zapoczątkowany przez włoski klub, podczas którego bohaterowie zaczną pracować nad odkryciem prawdy.

Główna obsada w pełni powróci w tym sezonie 2, więc nadal będziemy oglądać tańce Jairo (Carlo Constanzia Jr), Ivána (Jose de la Torre), Óscara (Carlos Scholz), Germána (Raúl Martiato) i Hugo ( Jesús Mosquera). Cristina Castaño i María Pedraza uzupełniają obsadę.

Stworzony jest przez Césara Beníteza, Juana Carlosa Cueto i Rocío Martíneza, a w tym sezonie 2 „Toy Boy” w roli koordynatorów scenariusza wystąpią Pablo Roa i Fernando Sancristóbal. Fran Carballal, Nerea Gil, Enrique Lojo, Pablo Manchado i Verónica Marzá uzupełniają zespół scenarzystów. Za reżyserię ponownie odpowiedzialny będzie Javier Quintas, a Laura M. Campos dołączy do tego niego.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *