Tak wygląda `José Luján’ dzisiaj, 17 lat później, po 'Rebelde’


Tą postać grała Zoraida Gómez


Rebelde  (Zbuntowani -2004) pozostawiła po sobie niezapomniane postacie, a publiczność wciąż pamięta je ze względu na szczególne cechy: Mía Colucci, grana przez Anahí, była klasyczną popularną dziewczyną z Elite Way School; Roberta, grana przez Dulce Maríę, jedną z najbardziej zbuntowanych osób w swojej klasie; były też postacie takie jak José Luján , która wzbudzała podziw, ponieważ pomimo trudności wiedziała, jak być silną dorastając w sierocińcu.

A tę postać grała Zoraida Gómez , która podbija serca publiczności, pokazując, czym jest prawdziwa przyjaźń ze swoją najlepszą przyjaciółką z telenoweli, Robertą: pomimo tego, że obie mają silny charakter, wiedzą, jak to pogodzić i wzajemnie się uzupełniają.

TAK WYGLĄDA DZIŚ „JOSÉ LUJÁN”

José Luján przybywa do Elite Way School w najbardziej nieoczekiwany sposób: po opuszczeniu sierocińca zostaje zabrana do tej prestiżowej szkoły pod pretekstem, że wygrała stypendium sportowe… a po przybyciu do szkoły dowiaduje się, że ta instytucja nie bierze udziału w żadnych zawodach sportowych.To sprawia, że ​​José Luján jest podejrzliwa, ponieważ zastanawia się, kto zajmuje się jej wydatkami, jeśli wspomniane stypendium sportowe nie istniało. Tak więc w kolejnych rozdziałach Rebelde ta postać grana przez Zoraidę Gómez podejmuje poszukiwania swojego pochodzenia.

W niedawnym wywiadzie, którego Zoraida Gomez udzieliła kanałowi Tlnovelas, opowiedziała, jak dostała rolę José Lujána : „Kiedy odbywały się przesłuchania telenoweli, tak naprawdę studiowałam w CEA Televisy i jedynym warunkiem, jaki mi dali, jest to, że przez rok nie mogłam nad niczym pracować, musiałam skupić się na studiach

„Wiedziałam więc, że nie mogę pracować, ale wysłali mnie na castingi Rebelde i czułam się trochę źle, ponieważ już wiedziałam, że nie zostanę, bo nie zostawią mnie w szkole” – wyznała.

Sprawdź także  Aktorka Martha Navarro umiera, to zdobywczyni nagrody Ariel

„Myślę więc, że właśnie dlatego dali mi tę postać, która jest trochę agresywna, defensywna, także trochę samotna, …” – dodała aktorka.

ZMIANA ZORAIDY GÓMEZ PO REBELDE

Dziś Zoraida Gomez porzuciła buntowniczą naturę swojej bohaterki, José Luján, i w wieku 35 lat jest dumną matką swojego dziecka Maximiliano, wyniku jej związku z Paco Álvarezem.A poza serią jest jedną z najlepszych przyjaciółek Dulce Maríi, pokazała to, uczestnicząc w jej weselu w 2019 roku i przekazując jej wzruszającą wiadomość: „Mój piękny kociak @dulcemaria tyle lat dzielenia się wyjątkowymi chwilami i teraz nadszedł ten dzień tak oczekiwany i błogosławiony 🙏🏼 Uwielbiam Cię z całego serca i przytulam Cię dzisiaj i zawsze. Kocham Cię !!! ”.Jej najnowszym projektem telewizyjnym był Like w 2018 roku i od tego czasu poświęciła się życiu rodzinnemu, tym bardziej od narodzin dziecka, które rządzi w jej domu.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź